Що нового?

Придбаний Мій Рік Змін. 2021 (Ада Конде)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1581 ГРН
Учасників: 1 з 35
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 47 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Тривалість:
2-00 години

опис:
Все, що ви можете уявити, запланувати і на чому тримати фокус — ви МОЖЕТЕ реалізувати.

Тільки що почалося нове десятиліття, і для деяких з вас це десятиліття стане немислимо яскравим і незабутнім, благополучним і вражаючим. Питання: для КОГО з вас? Що визначає щасливчиків?

Не удача, не карма, не талант і не сила волі. Людина сама визначає, які зміни йому принесе сьогоднішній день і — в нашому випадку — найближчі місяці.

У цьому відеосемінарі я поділюся алгоритмом ефективної постановки цілей і познайомлю Вас з "книгою пілота" - Вашим вірним другом і помічником, з яким ви пройдете через неймовірні події і потужну трансформацію. В кінці цього відеосемінара я залишила для Вас подарунок - " настрій на День (11 хвилин)", спеціально створений для роботи з"книгою пілота". Його ви також зможете завантажити у форматі MP3 і слухати щоранку, готуючи себе до дивовижного дня.

семінар "мій рік змін" допоможе вам:
  • не просто поставити цілі, а поставити цілі, які перевернуть ваше життя і змінять вас раз і назавжди;
  • поставити "ваші" цілі, які Вас запалять і від яких захочеться вставати раніше, щоб швидше приступити до їх реалізації;
  • способи обійти свою прокрастинацію;
  • зробити цілі на цей рік частиною свого образу, щоб досягнення їх здавалося неминучим;
  • використовувати 2 потужних інструменту кожен день, щоб тримати фокус на своїх цілях: "Книгу пілота" і "настрій на День".
вас чекає насичений рік, наповнений драйвом, новими зустрічами і сміливими ідеями. І це все зробите можливим ви самі. Це ваше життя.

Нехай наступний рік потрясе Вас тими змінами, які ви створите за допомогою цього алгоритму постановки і досягнення цілей.
Тільки ви вирішуєте: можна або не можна; тільки ви вирішуєте: зараз або коли-небудь потім.

Обов'язково переглядайте цей відеосемінар, так як він є інструментом роботи з установками і несвідомим.

як дивитися
Придбаний вами відеосемінар ви зможете переглядати в своєму Особистому кабінеті (вкладка "мої медіа"), повертаючись до нього так часто, як Вам зручно.

Важливо: Доступ до відеосемінару гарантований не менше, ніж на 12 місяців (детальну інформацію ви знайдете в ліцензійному договорі-оферті, посилання внизу сторінки). Отримайте максимум за 12 місяців роботи з цим інструментом. Ви зможете продовжити ваш продукт за 25% від повної вартості (або 35% від повної вартості — якщо доступ вже закінчився)!

Під відео буде посилання на скачування аудіо файлу (11-хвилинний "настрій на День") і можливість прослухати тільки настрій в режимі онлайн.

Для кого цей семінар:
Відеосемінар створений і для жінок, і для чоловіків.


https://shop.adaconde.ru/shop/product/mgp/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі