Що нового?

Придбаний Мікрохвильова піч. 30-денний м'ясний практикум - 2021 (Тимур Кадиров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12868 ГРН
Учасників: 0 з 295
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 10790


Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

ТА ХТО ТАКИЙ ЦЕЙ ВАШ МІКРОХВИЛЬОВКА?!


Мікрохвильовка-це найпростіша МОДЕЛЬ автоматичної ВОРОНКИ продажів
В СОЦ МЕРЕЖАХ І МЕСЕНДЖЕРАХ. Працює вона наступним чином:

Крок 1
Клієнт бачить рекламу
і клацає на неї

Крок 2
Клієнт потрапляє в месенджер, споживає
контент, прогрівається і стає
лояльним до нас і нашого продукту

Крок 3
Клієнт отримує пропозицію
від якого не може відмовитися
і купує наш продукт

кому і ДЛЯ чого потрібна мікрохвильовка?
це найпростіша триступенева модель залучення клієнтів із соціальних мереж і месенджерів

класичний бізнес
Поповнюєш рекламний бюджет, отримуєш гарячих клієнтів на свої товари/послуги. Мікрохвильовка сама розповість про твій продукт, прогріє клієнта.
тобі залишиться тільки прийняти оплату і надати послугу.

Онлайн школи
Я не збираюся говорити: "Запуски-погано! Автоворонки-добре!"Запускайся на здоров'я. Просто я не розумію, що заважає тобі зібрати простеньку автоворонку, заливати її від місяця до місяця рекламою і спостерігати за тим, як вона сама приносить гроші?
я пропоную отримувати оплати твого інфопродукту
на повному автоматі навіть тоді, коли ти не хочеш працювати.

Так," мікрохвильовка " втілює в життя саме цей запит

самозайняті (фрілансери)
Найпопулярніше питання всіх фрілансерів: "як мені залучити клієнтів на свої послуги? Бажано не витрачаючи на це багато грошей, без гемора і впарювання". Мікрохвильовка-конкретний покроковий відповідь на це питання.
Збери її і включай за потребою.
Потрібні клієнти? Включать. Набрав роботи? Вимкнути.
Так, ось так просто.


Модуль 1-в черевиках цільової аудиторії
Визначаємо сегменти і продукт. Хто купує і що купує.

Модуль 2 - мій основний продукт
Продуктовий маркетинг. Овкусняем наш продукт. Розпаковуємо і упаковуємо смисли в готові тейки.

Модуль 3-Мікра на серветці
На цьому модулі ми розглянемо інструмент Value Ladder (Сходи цінності). На ньому тримається будь-яка воронка продажів. Також покажу що з себе представляє схема"мікрохвильовки". Завершимо модуль розумінням-де шукати в Інтернеті аудиторію, яка може стати нашими клієнтами? Приємного перегляду.

Модуль 4-розробка продукту пробника
Найскладніший і переломний для вас модуль. У схемі " мікрухи "знаходиться на другому рівні сходи цінності після"приманки". Наше завдання навчитися їх розробляти і упаковувати. Подужайте модуль-вважайте, що справа в капелюсі. Ви навчитеся робити гарячі заявки, які готові купувати. Ні? Потрібно буде пробувати до тих пір, поки не народиться цей продукт. Найважливіший і найскладніший модуль. Удачі, я з вами.

Модуль 5-Продукт" Приманка " (лід-магніт)
На цьому модулі ми вчимося створювати одинички контенту, які будемо обмінювати на контактні дані споживача. Одних контактних даних нам мало. Лід повинен порушити інтерес людини до переходу на наступний щабель сходів. Як це зробити? Приємного перегляду

Модуль 6-Три спроби
Три торкання до продажу пробника. Розробляємо три підводки, що продають продукт пробник.

Модуль 7-Автоматизація воронки продажів
Розбираємося з автоматизацією, чат-ботами, розсилниками у всіх соц мережах і месенджерах.

Модуль 8-ефективна реклама
Створення конвертних крео і офферов для реклами. Таргетована реклама (Instagram/Facebook/ВК), робота з блогерами.

Фінальний вебінар
https://privatelink.de/?https://www.micro-volnovka.ru/
 
Угорі