Що нового?

Придбаний [Міністерство успіху] Дитячі патерни + особисті кордони + любов до себе (Інна Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3383 ГРН
Учасників: 3 з 64
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 55 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



вебінар "Дитячі патерни":

Цей вебінар дає відповіді на питання про те, чому в принципі ти потрапила в таку важку життєву ситуацію. Без розуміння, що таке дитячі патерни і як вони закладалися в тебе - всі інші вебінари будуть сприйматися абсолютно не з тією ефективністю, яку я даю. Тому, для грамотної і правильної роботи над собою - необхідно починати саме з цього вебінару.

Після перегляду ти будеш знати з чого починається шлях жертви, як формувалася твоя особистість і які помилки були допущені твоїми батьками. Ти будеш бачити наскрізь свої ситуації з дитинства і розуміти, чому зараз ти ведеш себе певним чином.

Інформація, яку я даю в цьому ефірі-фундамент всієї твоєї майбутньої реабілітації.

вебінар "особисті кордони":

Вебінар "особисті кордони" ґрунтується на розумінні того, що таке дитячі патерни. Саме правильним вибудовуванням особистих кордонів і дотриманням тих технік, які я даю на вебінарі, можна "перезаписати" ці патерни, змінити "програму мозку" з позиції жертви на позицію господаря свого життя.

У цьому ефірі я розкриваю причини знищення твоїх кордонів, розповідаю як визначити свої особисті кордони, даю покроково всі найнеобхідніші техніки для ефективної роботи над собою.

Межі-це основа твого комфортного життя як в соціумі, так і в особистих відносинах.

вебінар "любов до себе":

Що таке любов до себе? Як ми визначаємо, що ми любимо себе? Ви коли-небудь замислювалися, чому об'єктивно менш привабливі і менш освічені люди ставляться до себе шанобливо, а ви до себе ставитеся ніяк?

На цьому вебінарі я розповім тобі причини не любові до себе, поясню як полюбити себе насправді, не обманюючи себе і дам тільки працюючі техніки. Ніяких "дивися в дзеркало і говори, що любиш себе" я не використовую. І тобі не раджу. А що я раджу - дивись на відео)

https://inessalitvi.ru/buyweb/packet
 
Останнє редагування модератором:
Угорі