Що нового?

Придбаний [Міністерство Успіху] Фінанси (Інна Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 24
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 79.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Давайте начистоту. Є проблеми з грошима? Будь-який. Так? - Ви за адресою.
Чому існують ці проблеми?

Зайду здалеку. Мені одна дівчинка на ефірі про Абьюз сказала, що мозком вона все розуміє, але серце болить йти від абьюзера. Так ось-це не серце болить, завдання серця-перекачувати кров в організмі. А вся "біль" в голові. У тому самому мозку, який все розуміє, тільки зовсім не так як треба розуміти.

тому що його змусили так думати. Привчивши. І відновлюю я наших дівчаток теж через мозок. Якщо зовсім вже просто - ми не робимо пересадку серця, щоб нічого не відчувати, пересадку вух, щоб почути брехню, пересадку очей, щоб побачити як з тобою поводяться і пересадку ніг — щоб піти від абьюзера.

ми заходимо через мозок і перепрошиваємо неправильні установки які вклали в нас з дитинства. І мозок керує вже всім іншим) ми опрацьовуємо патерни, вибудовуємо особисті кордону і любов до себе. Через мозок. Потім на" щаблях " ми вчимося вибирати собі потрібного чоловіка і вибудовувати з ним гармонійні відносини. Вся опрацювання-це набір певних технік, які потрібно розуміти мозком і не боятися робити. Розуміти і робити. І це працює.

При чому тут фінансові проблеми?
Тому що відносини з грошима можна налагодити так само як і відносини з чоловіками — розумінням як все працює і правильними діями! І для того щоб налагодити грошове питання — заходити потрібно теж "з голови". А правильні дії-це наслідок правильних думок. Ми опрацюємо невірні установки і грошові блоки! Для вас стане відкриттям те, що я дам на вебінарі.

якщо зараз ваші фінанси, як то кажуть, співають романси, а у кого-то і зовсім зависли на ноті сі бемоль.... Груууустная така нота, печаааальная.... То після прослуховування всієї інформації і застосування технік, які я дам, ваші фінанси зазвучать прекрасними акордами з улюбленої пісні! Але! Пам'ятаємо-потрібно робити!

Отже, що ж буде на цьому вебінарі:

  • чому стоять фінансові блоки
  • чому повторюються невдачі в справах
  • чому не виходить заробити і накопичити
  • Як досягти цілей
  • Як зняти фінансові блоки
  • Як досягти гармонії з грошима і знайти себе у фінансовому відношенні
https://inessalitvi.ru/futureweb/finance
 
Останнє редагування модератором:
Угорі