Що нового?

Придбаний Міофейс органічного омолодження обличчя (Юліса Фоміна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1931 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 105.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У цьому курсі Ви отримаєте 10 відео уроків

На кожному уроці я детально пояснюю тему і виконую всі завдання разом з вами. Перший відео урок-це основний міофасціальний масаж, який виконується лежачи, протягом 40 хвилин. Основний масаж необхідно робити сеансами (10 -12 сеансів через день , два)

Вправи і масажі, які я вам дам в уроках, допоможуть освіжити обличчя і позбутися від багатьох вікових проблем всього лише за місяць. Але щоб утримати результат, необхідно займатися кожен день по 10 хвилин( вранці або ввечері). В курсі Міофейс ви знайдете для себе кілька методів по омолодженню особи і будете застосовувати їх в залежності від того, скільки у вас є вільного часу в той чи інший день. Так само в курсі Міофейс ми попрацюємо треба поставою і діафрагмою, що дуже важливо для збереження молодості особи

Я думаю, що ви не замислювалися над тим, що треба розминати хрящі на нашому обличчі
На курсі ми будемо працювати навіть над ними і за допомогою моєї техніки, ви зменшите ніс, зробите м'якими вуха і скоректуєте підборіддя

  • корекцію кута молодсті
  • позбавлення від подвійного підборіддя
  • позбудетеся кіл під очима
  • позбудетеся від набряків на обличчі
  • запустіть кровообіг
  • повернете губам насиченість
  • усуньте зморшки на шиї
  • почнете контролювати міміку і скоротіть появу мімічних зморшок
  • Скорегуєте ніс
  • і багато іншого
Мене звуть Юліса, я фахівець з омолодження обличчя. Масажний терапевт, тренер. Кожен з вас може омолодити обличчя за 35 днів, не вдаючись до небезпечних ін'єкцій і пластичних операцій.

Дайте собі 35 днів щоб повернути молодість обличчю! Після навчання в США і Росії, я відібрала для вас найефективніші методи омолодження обличчя і тіла. На моїх курсах, ви опануєте техніками, які будуть підтримувати ваше обличчя у формі протягом усього життя. Вам більше не доведеться витрачати гроші на дорогу апаратну та ін'єкційну косметологію. Всього лише 10 хвилин в день, зітруть втому з обличчя. Почніть курс сьогодні і вже завтра, ви відчуєте результат!

Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/yulisa_famina/
 
Угорі