Що нового?

Набір учасників [Місто інвесторів] швидкі гроші з нуля (Олексій Унжаков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


А-а-а! Ну що за життя?! Як же набридло!
  • мені здається, що я ходжу на роботу просто орати "в повітря", а не гідно заробляти. Зарплату Востаннє підвищували у дветисячі...ніколи.
  • в результаті кручуся, як білка в колесі. Працюю кінськи багато, а грошей дико мало.
  • свій бізнес. Ось де бабло! Але потрібно витратити купу часу і грошей, щоб почати заробляти самому з нуля... а грошей як і раніше немає.
  • ціни постійно і на все ростуть, а доходи через всі ці кризи тільки падають.
дійшло до того, що на покупку важливих і потрібних речей кожен раз доводиться відкладати або брати кредит.
  • в боргах, як в шовках - це про мене.
  • та й набридло вже постійно купувати тільки те, що"потрібно". Хочеться адже просто взяти і купити"мрію-хотелку". І не важливо скільки вона коштує.
Саме такі думки кожен день мене атакували 10 років тому.
Можливо, вони атакують і вас прямо зараз.

Я був простим інженером із зарплатою 8000 рублів, коли усвідомив:

за своє життя відповідаю тільки я!

Мені ніхто не принесе грошей в червоному подарунковому мішку. Потрібно самому шукати вирішення своїх фінансових проблем.

І або я їх знайду, або мене чекає смішна пенсія і сумне життя. На свято-прострочені продукти по акції, а з делікатесів - таблетка корвалолу.


з тих пір я вивчив і перепробував десятки варіантів заробітку грошей:
  • був помічником крутого підприємця, у якого перейняв ефективну методику запуску онлайн-бізнесу з нуля (ці знання мені потім принесли мільйони рублів прибутку);
  • працював в наймі в сфері безпеки та IT-технологій і вже в цей час паралельно створив пасивний дохід 300 000 рублів на місяць на системах відеоспостереження для житлових будинків.
  • почав навчати інвестиціям в Відеоспостереження і ділитися своїм багаторічним досвідом і напрацюваннями. У підсумку допоміг десяткам людей по всій Росії створити пасивний дохід і піти з основної роботи.
  • заробив 600 000 рублів за пару місяців на продажу товарів через онлайн-магазин за допомогою перевіреного алгоритму, який я дізнався у мого знайомого інтернет-мільйонера.
  • освоїв ще з десяток нових професій і способів підвищення доходу.
https://privatelink.de/?https://gc.gorodinvestorov.ru/money-praktikum
 
Угорі