Що нового?

Набір учасників Можливості мене (Світлана Лаврова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5148 ГРН
Учасників: 0 з 76
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 70.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"Відхід від залежності їжі і рідини"

Відсіки все що пожирає твої ресурси і заважає тобі насолоджуватися життям.

✔ Цей Марафон допоможе вирішити тобі ту саму задачу, яка привела тебе сюди, тому, що твоє несвідоме вже дало тобі найкраще найкращим чином.

✔ Тут ти все почуєш, усвідомлюєш і зможеш.

✔ Тому, пропоную тобі зараз скористатися цією можливістю, яка вже втілилася для тебе за твоїм бажанням. Тому що можливість пізнати себе доступна тобі вже зараз!

✔ Раніше легко входили в сухі дні, але тепер це Для тебе тортури і мозок бунтує? Потрібно працювати зі свідомістю!

✔ На марафоні ти знайдеш відповіді на багато хвилюючі тебе питання стосуються сухого голодування і супутніх йому станів тіла і нашої психіки. Ти дізнаєшся навіщо нам їжа і чим наша вода відрізняється від зовнішньої води. Як правильно і легко увійти в сухі дні і вийти з них максимально легко для нашої психіки і тіла. Як уникнути зривів на їжу під час і після голодування. Чи варто робити чистки тіла і якщо так то які, як часто, ніж і коли. Які стани відчуває наш організм на тривалому сухому голодуванні. Як вивчити і опрацювати нашу психіку, адже 70% успішного входу і виходу в сухі дні залежить від готовності нашої психіки. Як полегшити наш стан на сухому голодуванні. Ви дізнаєтеся і зрозумієте що таке зажори і як не відчувати тягу до їжі і воді під час і після сухого голодування. Дізнаєшся що таке сон і все про техніку і станах депривації сну. Отримаєш реальний психологічний інструмент для позбавлення від багатьох хвороб пов'язаних з нашою психікою

Світлана Лаврова-дипломований психолог-психоаналітик з 15 річним стажем. Більше 9 років вивчаю і практикую здорове харчування від веганства — сироїдіння — малоїдіння до лікувального голодування. Веду онкологічних та ВІЛ-інфікованих хворих. Мій досвід показав, що практикуючи сухе голодування можна істотно поліпшити своє здоров'я. Так я вилікувала свою гормональну астму, якою хворіла більше 30 років.

Веду ретрити і онлайн-марафони.

Клієнти, які разом з терапією змінювали свій раціон як мінімум полегшуючи його, а як максимум застосовуючи сухе голодування, покращували не тільки своє психічне здоров'я, а й істотно покращували своє фізичне здоров'я.


Це ефективний і м'який спосіб позбутися від вантажу минулого і вийти на новий рівень свідомості.

вас чекають наступні Практики:

➥ Базові настройки в харчуванні
➥ Психологічно зажори
➥ Почуття провини
➥ Образи і неприйняття
➥ Психосоматика захворювань
➥ Психіка, смаки/запахи та емоції
➥ Енергія грошей
➥ Втілення з мрії в реальність
➥ Депривація сну
➥ Промальовування нейронних мереж
➥ Психоаналіз
➥ З підсвідомості в усвідомлення

Що ти отримаєш за ці сім днів марафону? Ти станеш цілісним і отримаєш Карту до здорового тіла і психіки. Ти знайдеш баланс у всіх сферах свого життя. Відсікаючи все що пожирає твої ресурси і заважає тобі насолоджуватися життям.

Все це реально, все це готове увійти в твоє життя. Просто роби заявку, про решту я вже подбала.

Марафон проходить 7 днів в Скайпі 1-1, 5 години в день.

https://privatelink.de/?https://taplink.cc/lavrovasg/p/8a6372/
 
Угорі