Що нового?

Придбаний Мрії на лінії часу (Ірина Мартинова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Уявіть,
що є такий спосіб, за допомогою якого все, чому ви даєте місце на аркуші паперу, може втілитися у Вашому житті. Уявіть, що можна повернутися назад в будь-який момент особистої лінії часу і отримати звідти енергію, таку необхідну зараз для реалізації ваших цілей.

хочете спробувати?
Час зараз складний, знаю. Мені теж складно. Я, як і багато хто з вас, оновлюю свою лінію життя. Але я переконана, що саме зараз просто необхідно мріяти! Для того, щоб бути сильним у сильні часи.
  • про те, як це буде далі.
  • про те, що ви хочете втілити у своєму житті.
  • про те, як ви заново побудуєте своє життя.
мріяти і вірити.
Ні для кого не секрет, що наші життєві стратегії формуються ще в дитинстві під впливом сім'ї та оточення. Те, що через роки здається вам дрібницею, може мати величезне значення, залишитися в підсвідомості і впливати на всю вашу доросле життя. Вчені стверджують, що в несвідомому вже сформовано майбутнє, щодо тих програм, які в вас закладені. І часто, що було в минулому, зумовлює майбутнє. Але не все так сумно. Це можна змінити! Заявляю це з повною відповідальністю, так як я робила це не один раз. І прямо зараз, в ці дні, роблю це ще.

На практикумі "мрії на лінії часу" познайомлю вас з двома дуже сильними техніками роботи з минулим, сьогоденням і майбутнім. Це мої авторські, перевірені часом Нейротехніки, в яких є і трохи НЛП, і нейрографіка, і моя особлива НейроФормула - "технологія" Снеп.

Вміння малювати не потрібно. Потрібно тільки ваш намір створити свою оновлену лінію часу, наповнену новими мріями і бажаними подіями іншої якості, масштабу і енергетичного заряду. Смілива заява, скажете ви? Можливо! Але запитайте себе: а якщо це дійсно спрацює? Хочете перевірити? Чекаю вас на практикумі.

автор тренінгу
Ірина Мартинова.
Автор і ведуча трансформаційних програм
Ваш провідник у світ НейроФормул! Запрошую вас в простір варіантів Нейро змін разом зі мною! Це захоплюючий світ, в якому можливо все!

У моїй Нейроакадемії ви можете пройти навчання, розширити свою скриньку інструментів, стати затребуваним фахівцем і максимально глибоко розкрити себе.
https://privatelink.de/?https://neyrograficacademy.info/neyro_practic_dream
 
Угорі