Що нового?

Набір учасників Навчання "100$ to 1M $ Open Forex Trading Hub" (Максим Бондаренко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 50000 ГРН
Учасників: 0 з 100
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 520 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Обучение "100$ to 1M$ Open Forex Trading Hub" (Максим Бондаренко)

Навчальний курс ' від Максима Бондаревського - 100$ до 1m$' в Forex Trading Hub-ваш шлях до успіху на ринку.
Отримайте професійне навчання в трейдингу з експертом в трейдингу.
Приєднуйтесь до складчини і економте!
Досягнення фінансових цілей разом!

опис курсу
Так.... Мабуть пора обговорити навчання на прохання трудящих....
Давайте почнемо ось з чого:
  1. Прошу взяти до уваги, що я не гуру фінансових ринків, не вчитель, не викладач, коуч або ще хтось із подібних хлопців. У мене немає досвіду викладання, подачі матеріалу, армії успішно натренованих трейдерів-мільйонерів або своїх мільйонних рахунків. Зате бувають свої сливи і стоплоси в основному по несистемних входів і перевищень.
  2. Я просто оператор торгової системи, яка навіть не має назви.
  3. Ніколи не планував нікого вчити, так вийшло, знову ж таки, на прохання трудящих (я довго пручався).
  4. Нікого не тягну навчатися, але раз є затребуваність - треба її заповнити.
  5. В першу чергу це навчання вигідно для мене, а не для вас... Головна моя мотивація-отримати від вас через навчання поліпшення своїх навичок торгівлі, особливо психологічних, з технічними, начебто, все нормально. Гроші, звичайно - не на останньому місці, потім ми і тут.
  6. Свої навички я отримував дуже боляче і довго, через великі втрати і обмеження протягом 5-ти років. Я не можу дати їх дешево. Хоча для кожного це поняття-своє.
Тепер по самому навчанню:
  1. Є основна, базова конструкція, по якій ми будемо працювати і шукати точки входу... У неї дуже прості умови і її легко виявити на графіку. Наше основне завдання буде-відточити навик знаходження ТВ всього по одному інструменту...
  2. Я спеціально не даю 100500 різних способів входу. Чим простіше-тим краще.
  3. Цей інструмент можна використовувати на голому графіку, для роботи вам нічого більше не знадобиться.
  4. Далі ми нашаровуємо на цю справу додаткові індикатори, вони все опціональні, можете ними користуватися, чи ні - ваша справа. Вони платні (я сам купив і користуюся, відношення до сервісу не маю ніякого).
  5. Ці індикатори допоможуть більш точно фільтрувати точки входу, але відбуватися вони будуть всерівно виходячи з того, що малює ціна, а не індикатор.
  6. Система буде припускати як роботу всередині дня, так і среднесрок.
  7. З минулою групою ми вклалися в 4 онлайн заняття, так само, при виникненні питань - завжди на зв'язку і можемо зібратися знову.
  8. Навчання відбувається в режимі роботи на реальні гроші (мої). Я прихильник такого ставлення до роботи, коли повинна бути "шкура на кону", а не, як в основному прийнято у всяких гуру - постфактум, на історії ми всі дуже розумні. Робота протягом дня при виникненні торгової ситуації - ми розбираємо все детально в чаті групи з навчання.
  9. Тобто ми вчимося в режимі повного занурення, практично кожен день, це дасть найкращий ефект.
https://t.me/Road_100_to_1M
 
Угорі