Що нового?

Придбаний Навчіться фотографувати красиво. Дитяча фотографія для початківців, січень 2019 (Олена Корнєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4743 ГРН
Учасників: 0 з 82
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Навчіться фотографувати красиво!

Запишіться на он-лайн курс Олени Карнеєвої з дитячої та сімейної фотографії - і вже до початку цього літа навчитеся створювати неповторні, запам'ятовуються, яскраві фотографії своїх малюків.

Ви навчитеся ловити безпосередні емоції маленьких моделей. Фотозйомка перетворитися на справжнє сімейне свято.

Програма курсу- "початок".

Даний курс спеціально розроблений для початківців фотографів і мам, які хочуть робити красиві фотографії своєї сім'ї. Якщо у Вас вдома лежить дзеркальна камера, але ви боїтеся до неї підійти, цей курс для Вас!

Ніяких академічних нудних лекцій. Тільки максимально корисні знання і навички за короткий час від кращого дитячого фотографа Карнеевой Олени.


На курсі вас чекають 10 авторських відео уроків, на яких ми детально розберемо, як фотографувати, на що звертати увагу. Я покажу як я шукаю гарне світло на зйомці, як працюю з дитиною. Ви дізнаєтеся, як працювати з кольором, навіщо в кадрі потрібні аксесуари, що важливіше емоції або красива картинка.


У Вас буде 6 практичних завдань. По кроку від простого до складного ми навчимося працювати з камерою (більше ви не будете боятися знімати в ручному режимі). Розберемо зйомку з різним освітленням, переберемося на вулицю, ранкове світло, денний, вечірній. У вас в руках будуть практичні інструменти, як домогтися красивої картинки і знімати свою дитину із задоволенням! Та фотографія, про яку ви мріяли тепер стане доступна.

Один урок буде присвячений базовій обробці фотографій в програмі AdobePhotoshop.


Я проведу пряму трансляцію, на якій ви зможете задати всі питання по курсу.


Результатом цих 7 тижнів буде новий рівень вашої фотографії. В кінці навчання вас чекає підсумковий іспит. І сертифікат

Продажник:
https://privatelink.de/?https://karneeva.online/
 
Угорі