Що нового?

Набір учасників [Нетологія] Веб дизайн-ефективний сайт Від ідеї до реалізації, 2015

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8052 ГРН
Учасників: 0 з 229
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 27254


прихований контент для користувачів Aurora, Soha.
Натисніть, щоб розкрити...

Олексій Копилов. Засновник компанії UIDesign Group. Я вже 15 років створюю інтерфейси і будую взаємодію користувача з різними продуктами - із задоволенням поділюся з вами досвідом!

Найбільш повний онлайн-інтенсив для початківців веб-дизайнерів, що дає можливість швидкого старту в професії! Онлайн-інтенсив включає в себе такі теми, як проектування сайтів, адаптивний дизайн, основи графічного дизайну, робота в команді і презентація робіт. Ви навчитеся не просто проектувати і створювати веб-сайти, а й ефективно вистоювати робочий процес, орієнтуючись на завдання бізнесу. Ви будете вчитися у викладачів провідних шкіл дизайну Росії з багаторічним досвідом. Це відмінна можливість отримати заряд натхнення і перейти на наступний професійний рівень.

Курс розрахований на два місяці, заняття проходять 2-3 рази на тиждень по 1-1,5 години у вигляді он-лайн трансляцій (вебінарів), он-лайн практик. Також частина занять доступна у форматі відео уроків. Ви можете спілкуватися з викладачами та одногрупниками в закритій групі в facebook, а також в особистому кабінеті студента.
Курс складається з 6 блоків:
1. Інструменти дизайнера, організація робочого місця
Як правильно організувати своє робоче місце і робочий процес, який основний інструментарій веб-дизайнера. У таких речах добре розбираються тільки досвідчені дизайнери, які випробували все на собі. Дмитро Жуков один з них і він поділиться з вами досвідом. Ви дізнаєтеся, який вибрати комп'ютер, монітор і графічний планшет. І, звичайно, ви познайомитеся з Adobe Photoshop, найпопулярнішим продуктом веб-дизайнерів усього світу. Дмитро розповість про тонкощі налаштування Програми і познайомить з базовим функціоналом.

2. Проектування сайту
Проектування майбутнього сайту дозволяє не тільки більш ефективно побудувати робочий процес, але, що набагато важливіше, дозволяє чітко визначити завдання веб-ресурсу і продумати, як спростити користувачам доступ до потрібної інформації. Ви дізнаєтеся, з чого варто починати роботу веб-дизайнеру, як правильно підготувати макет сайту, що відповідає цілям проекту і потребам користувачів. Ви навчитеся робити прототипи веб-сайту, а також вибудовувати каркас майбутніх сторінок.

3. Адаптивний дизайн
Сьогодні веб-сайти повинні однаково добре виглядати на різних пристроях з різними розмірами і характеристиками екранів. Відображення інформації повинно змінюватися в залежності від умов і забезпечувати користувачеві максимальний комфорт при перегляді. У цьому блоці ми розглянемо таке поняття, як адаптивний дизайн. Ви дізнаєтеся, які умови накладаються на макети і зображення в зв'язку з різними типами верстки, а також на практиці підготуєте кілька макетів для різних типів пристроїв.

4. Творчий підхід у веб-дизайні
Базове розуміння принципів графічного дизайну, таких як робота з кольором і композицією, є основою для створення красивих веб-сайтів. Наші викладачі навчать вас, як використовувати ці знання в створенні сайтів. Ви дізнаєтеся, як підібрати потрібні кольори, як вибудувати візуальну ієрархію в макетах, як працювати з текстурами і як задати правильний ритм в ваших макетах. Всі отримані знання ви зможете відразу застосувати на практичних заняттях в рамках цього блоку.

5. Робота веб-дизайнера в проекті
Дізнайтеся, як ефективно вибудувати свої відносини з командою менеджерів, верстальників або з клієнтом. Для виконання завдання якісно і в строк необхідна злагоджена робота і хороша комунікація. Ви навчитеся читати і складати технічні завдання, познайомитеся з популярними системами ведення проектів, навчитеся основам бізнес комунікації. Одним словом, наші викладачі розкажуть як максимально ефективно вибудувати свою роботу, при цьому досягаючи найкращого результату на всіх етапах-від постановки завдання до затвердження макетів.

6. Презентація робіт, підготовка портфоліо
Для творчих спеціальностей вміння самопрезентації невід'ємна частина професії. Саме на основу портфоліо складається професійний імідж дизайнера. Ми навчимо вас правильно формувати і оформляти роботи, а на практичному заняття разом з викладачем ви зробите своє перше портфоліо. Також ми розповімо вам, як презентувати свою роботу замовнику для уникнення зайвих ітерацій. В якості завершальної інформації, ми розповімо вам про найпопулярніші ресурсах і заходах для дизайнерів в Росії і Світі.

https://privatelink.de/?http://netology.ru/obuchenie-professii/web-design
 
Угорі