Що нового?

Придбаний NeuroHacking активація зв'язків (Денис Борисов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 1 з 20
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 153 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
NeuroHacking активация связей (Денис Борисов)


ви отримаєте: матеріали онлайн школи (тренінг в запису). У програмі 20 занять, два вебінари в записі і купа завдань які витягнуть мозок з комфорту і змусять поліпшуватися

Місяць інтенсивних тренувань для активації нових нейронних зв'язків.

що дасть цей тренінг:
  • " прокачаний " мозок, чіпке сприйняття і значно поліпшені аналітичні здібності. За допомогою яких ви зможете ефективніше змінювати свою дійсність (тому що для успіху в цьому житті важливі нейронні зв'язки, а не м'язи).
  • у вас принципово зміниться рівень усвідомлення і запам'ятовування інформації. Зросте когнітивне сприйняття, розуміння будь-якої інформації і здатність до навчання. Ви будете все "хапати на льоту", а інші люди почнуть здаватися повільними і сонними.
а якщо я не хочу бути розумним?

Припустимо, але як щодо здоров'я організму, молодості, енергійності і кайфу від життя? Наша суперсила і суть, як виду (Homo Sapiens), в нашому мозку і мисленні, яке він генерує.
Ваше тіло - це всього лише оболонка для вашого мозку і свідомості. Якщо не тренувати мозок, то буде руйнуватися тіло і погіршуватися його робота тому що будь-який організм втрачає те, чим він не користується. Не користуєтеся мозком-втрачаєте, так само як втрачаєте і його "оболонку". Депресії, хвороби, старіння і т. д. воно вам треба?
є дві основні відмінності.
  1. по-перше, це практика, а не теорія. Книга містила тільки загальні дані, але там не було практичних завдань для закріплення і спільної роботи. Це все було на совісті читачів. Тут ми даємо практику, перевіряємо ВАШІ роботи і підказуємо. Ми формуємо сильні звички для роботи з інформацією.
  2. по-друге, цей тренінг містить в кілька разів більше нової інформації і прийомів роботи мозком, ніж в початковій книзі. Багато дуже сильних речей я додав (Стимуляція нейропластичності, робота з мережею оперативного спокою, асоціативна фіксація, і т.д.), деякі слабкі речі я прибрав (позитивний рефокус, низькі температури, і т. д.). Ми відібрали тільки найефективніше, прибравши зайве. Всі прийоми і способи з цього тренінгу дуже сильні. Вони поміняють ваше життя.
Урок 0. Активація мозку Урок 1. Оптимізація часу і простору
Урок 2. Нейрографія інтелектуальних зв'язків
Урок 3. Стимуляція нейропластичності
Урок 4. Тезова фіксація інформації
Урок 5. Запис вебінару з учасниками
Урок 6. Мережа оперативного спокою
Урок 8. Асоціативна фіксація інформації
Урок 9. Оптимізація читання
Урок 10. Режим консолідації мозку
Урок 11. Базовий синтез інформації
Урок 12. Збірка інтелектуального об'єкта
Урок 14. Тренування інтуїції
Урок 15. Запис вебінару з учасниками
Урок 17. Інформаційна гігієна
Урок 18. Складання програми
Урок 19. Обмін досвідом у записі
починається 1 вересня і закінчується 30 вересня 2021 року

для успіху в житті потрібно мати багато зв'язків. Нейронних. Створення нових нейронних зв'язків. Прокачування мозку і аналітичних можливостей


https://borisov.school/neurohacking
 
Останнє редагування модератором:
Угорі