Що нового?

Придбаний Незнання (Роман Милованов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
я і здоровий спосіб життя. Вперше про те, що в цьому світі не все так прозоро, як може здатися на перший погляд, я почав усвідомлювати до 25 років. І потужним поштовхом і мотивацією стало погіршення здоров'я. Ні, я не встиг заробити проблеми з печінкою від алкоголю, просто почав постійно хворіти, так часто, що це почало кидатися мені в очі. Зміни почалися з подачі активістів того часу — Жданова, Петрова, Єфімова. Можна сказати, вони одними з перших занурили мене в реальність. Далі спрацювала цікавість, більше інформації — нові рівні усвідомлення. Зрозуміло, очистивши себе від дозволених отрут сучасності (тютюну і алкоголю) я, як уже більш чистий приймач інформації, дізнався про вегетаріанство. На мій подив, кількість літератури, а так само людей, які про це писали і говорили з екранів — було значним. Інформація про вегетаріанство начебто завжди була поруч, але чомусь не потрапляла в поле моєї уваги, і варто було мені трохи зацікавитися-як навколишній світ буквально завалив мене всілякими фактами про вегетаріанство, веганство і сироїдіння. І це було круто!

Просування ЗСЖ. Те, що я роблю зараз, і те, що я робив пару років тому — змінилося не сильно. Інша справа, що кількість людей, які про мене зараз знають — дещо зросла, можливо звідси і відчуття, що я нібито звідкись вийшов і почав говорити. І заклик до оточуючих, щоб вони не тримали інформацію в собі, а всіляко її поширювали — теж змінився не сильно. А мотивація до дії у мене завжди дуже проста! Чим більше здорова людина тілом і духом, тим більше він щасливий. А чим більше він щасливий, тим більше щасливі оточуючі його люди, тобто всі ми.

переконати чи зацікавити? Я давно зрозумів, що куди ефективніше, замість розкриття всіх карт — зацікавити, тим самим, дозволивши людині самій зануритися в цей новий для нього світ. Тим більше, що інформаційна база зараз просто приголомшлива. Тільки врахуйте, коли я говорю про інформаційну базу, я маю на увазі не форуми, де плодиться невігластво, а хороші книги, яких зараз сотні. Зайдіть на будь — який ресурс з безкоштовними книгами і наберіть в пошуку: "вегетаріанство, веганство, сироїдіння" - різноманітність вас вразить, якщо не сказати більше.

Фізичні навантаження. Тип навантаження залежить від ваших особистих цілей. Більшості підійде і кардіо, але якщо вам потрібно більше, то звичайно, доведеться попахати. Правила в спорті прості: збалансоване навантаження, правильне харчування, якісний відпочинок. Не так уже й важливо, ходите ви в" гойдалку " або освоюєте цигун, головне, — це не зробити гірше, ніж було. Завжди слід звертатися до відповідних фахівців. Що стосується харчування, то правила до неподобства прості, і очевидні практично кожному — дайте своєму тілу правильне харчування, і воно вас не підведе. І під правильним харчуванням я маю на увазі не тільки" сміттєву " їжу, — не менш важливим є підбір раціону виходячи з того виду, який ми з себе представляємо. Можливо, звучить дещо дивно, але це тільки до тих пір, поки ви не почали вивчати дане питання детально. Література з веганства вам на допомогу! Якісний відпочинок-це не тільки лягати спати після 9 вечора, а ще, я помітив, організм дуже добре реагує на відпочинок відразу після фізичних навантажень. Позаймався пару годин фізичною активністю-навіщо чекати вечора, відпочинь відразу. Спочатку може здатися, що це дещо незручно, але це лише до тих пір, поки ти не провів якісну ревізію свого розпорядку дня.

Продажник:
 
Угорі