Що нового?

Придбаний [Nova-Tech] Систематизація життя-шлях до щастя

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 74 ГРН
Учасників: 1 з 13
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 5.9 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"...Вам стане легше дихати: систематизація створить ту саму свободу, в якій дуже просто прийти до своїх бажань і цілей...."

Правило 97/3 говорить: 97% людей на планеті проживають практично одну і ту ж життя, і лише 3% вдається вибудувати такий спосіб життя, при якому досягаються поставлені цілі і бажаний рівень щастя.

Можливо, вже давно ви намагаєтеся створити такий розклад дня, при якому ви використовуєте всі сподобалися вам методики і психотехніки для досягнення багатства, здоров'я і щасливих відносин. Що в підсумку: будь-яка методика закидається вже через кілька днів, сили волі катастрофічно не вистачає, а час йде, вимірюючи роки?

Така ситуація знайома багатьом, якщо не кожному. Нам не під силу зайнятися чимось одним або навіть взагалі нічим. Нам хочеться все і відразу, Та тільки не отримуємо нічого з такого підходу. Вчора почали опрацьовувати грошове мислення, а сьогодні раптом захотілося взятися за самооцінку. А ввечері раптом згадали, що вже 10 років обіцяєте самому собі зайнятися щоденним фізичним навантаженням... в результаті тільки одна втома і розчарування в собі.

Програма" систематизація життя " впроваджує в підсвідомість інший підхід до вирішення завдання. Не відразу, але протягом певного часу в вас виробиться інша стратегія життя. Нехай підуть тижні і навіть місяці, протягом яких ви будете здійснювати тільки одну дію, будь-яке заняття. Але воно стане невідривною частиною нової системи, яке, між іншим, гарантовано і неминуче принесе свій результат.

Здатні ми це бачити чи ні, але все життя людини в соціумі складається з малих або великих систем. І якщо ви хочете досягти чогось істотного в цьому житті, вам потрібно створити свою систему і слідувати їй.

Всього лише одна перша звичка, що зміцнилася в вас, створить чистий упорядкований простір, навколо якого немає Хаосу. Одне тільки це зміцнить вас у багатьох сенсах. Далі-ще одна або дві звички, і ви раптом усвідомлюєте, що все у Вашому житті раптом починає приходити в якийсь цілком відчутний порядок. Навіть ваші думки стануть послідовними і більш проникливими в моменті.

Ви ясно відчуєте, що вам стало буквально легше дихати - за вами більше не тягнуться тисячі обіцянок самому собі зробити те чи це. Відтепер кожен день ви робите те, що повинно, і ваша совість чиста. І що найцікавіше - ви будете робити набагато менше, ніж плануєте зараз, але досягати в сотні разів більше, ніж сьогодні. Одна справа планувати і бажати,і зовсім інша-робити. Аудіонастрой допоможе вам у цьому.

http://nova-tech.su/%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B6%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B8---%D0%BF%D1%83%D1%82%D1%8C-%D0%BA-%D1%81%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C%D1%8E.html
 
Останнє редагування модератором:
Угорі