Що нового?

Придбаний Новітній індикатор форекс Elite Pips Генератор

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 923 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
машинний переклад:
Якби я сказав вам, що ви можете легко зробити $ 6200 протягом наступних 3-х тижнів ...все з початкових інвестицій всього $ 100 ви були б зацікавлені в отриманні додаткової інформації ?

Або б ви сказати мені "йти стрибати в озеро, тому що це неможливо"?

Ну, якби ти сказати, останній, так уже й погано: ви б упустити дивовижну можливість рости ваш дохід - дивовижна можливість, що вам не потрібно ніякого досвіду, щоб скористатися.

і вгадайте, що ще про цю можливість:
  • вона не вимагає багато годин напруженої роботи і дослідження!
  • і це не вимагає від вас, щоб приймати будь-які божевільні ризики з вашими грошима!
це вірно, я зробив 367 піпсов або $ 3670 всього за один тиждень зі 100% ставки виграш - і це не поодинокий випадок, а це було в порядку речей протягом останніх кількох років завдяки торговій формулі я збираюся розкрити в момент.

Але спочатку дозвольте мені показати вам більше доказів того, що в кінці кінців ви натрапили торгову формулу, яка може доставити прибуток ви відчайдушно жадаєте протягом декількох тижнів, місяців або навіть років.

Чи можу я використовувати систему в будь-якій точці світу?
Так, до тих пір, поки у вас є підключення до Інтернету, і ви можете контролювати ринки в самий відповідний період торгового дня, ви добре йти.

Перефарбовувати чи система?
Ні, абсолютно ні.

Чи є у Elite Pips генератор будь-яких прихованих або поточних витрат?
Ні. Це тільки один раз інвестиція.

Чи може ця робота в будь-який час дня чи ночі? Або це тільки для конкретних торгових годин?
Він працює і вдень і вночі на різних ринкових сесій. Найкраще використовувати протягом перших 5 годин відкриття ринку для валютних пар ви вибираєте для торгівлі.

Чи потрібно мені витрачати багато грошей, щоб почати?
Ні! Ви можете почати з демо-рахунку, або ви можете торгувати з всього лише $ 100.

Чи не заважає це використання системи втрати?
Так... всі угоди робимо. Стоп-лосс захистить вас від втрати баланс вашого рахунку на одній угоді.

Ви забезпечуєте підтримку?
Так. Якщо у вас є будь-які технічні питання, ви можете зв'язатися з нами, і ми відповімо протягом 24 годин.

Чи повинен я платити щомісячну плату членства якийсь? Або буде будь-які приховані збори пізніше?
Ні, немає членських внесків і те, що ви інвестуєте буде тільки один одноразової транзакцією. І, ні, я не збираюся здивувати вас будь-яких прихованих платежів пізніше.

Те, що робить Elite Pips генератор відрізняється від інших систем Forex там?
Прозорість і доказ, доповнюється тим, що я наполягаю, щоб ви перевірити свою систему на демо-рахунку. Ви помітили, що після того, як Джо показав мені свою стратегію я відкрив демо-рахунок, щоб переконатися, що це не було випадковістю система?

Ну, ось що я хочу, щоб ти. Це те, що кожен розумний трейдер повинен зробити, перш ніж ризикувати будь-яких реальних коштів. Крім того, я пропоную гарантію повернення грошей 100%.
 
Угорі