Що нового?

Придбаний [[NZ Club] закохати Білла (Аліса Верещагіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

як закохати в себе кого завгодно!Ціна вказана не за членство в клубі, а за сам курс, оскільки членство в клубі відкриває доступ лише до 3-4 курсів терміном на 1 місяць, а курси тривають мінімум 2 місяці.

закохати Білла
Абсолютний бестселер!!
Зміст курсу:

  • НЛП (база). Пресуппозиції, раппорт, якоріння, вербування (вчимося вигідно спілкуватися!)
  • архетипи чоловіків (як відрізнити, як кого і навіщо закохувати і де брати!)
  • Жіночі архетипи (взаємодії з різними типами чоловіків, куди бігти і що в собі підкачати)
  • Як розвинути в собі Джокершу/принцесу (в залежності від того чого нам не вистачає)
  • Як закохується чоловік! схема ✴
  • чоловіки з різним минулим. Тонкощі взаємодії
  • Як отримувати від чоловіка більше подарунків, грошей, уваги, любові (НЛП для дівчаток)
  • Як закохувати по листуванню (основні хитрощі, поширені помилки і лайфхаки)
Тривалість курсу 6 тижнів

я нарешті зібрала воєдино все що знаю про чоловіків ♥
І, незважаючи на те, що це основна тема мого блогу, цей курс я писала дуууже довго

Причина проста ♀ ️
Мало накидати купу різних технік, нав'язати свою точку зору слухачам, щоб гарантувати успіх.
Такі тренінги не працюють ❌

Мені ж хотілося створити систему теорії і практики, завдяки якій кожна з нас зможе самостійно підібрати ключі до себе і до будь-якого чоловіка

Це не про те які колготки правильно надягати на побачення і яким кольором фарбувати губи
Все набагато глибше!
Тому що без розуміння себе і процесів закохування, вміння "читати" чоловіків, застосування будь-яких лайфхаків - все одно що стріляти з гармати по горобцях!

але повинна вас застерегти ‼
Вже дуже скоро ви не зможете "просто" спілкуватися з чоловіками. Ви почнете всіх розбирати на типи і підтипи і "бити Точно в ціль" (навіть якщо вам цей чоловік особливо і не потрібен)
Просто на цю гру підсаджуєшся як тільки розумієш наскільки все просто

І ви, швидше за все, будете шкодувати... Шкодувати про те, скількох чоловіків упустили просто тому що не володіли інформацією ☺ , але нічого! Ми ще перевернемо цю чортову Планету

теми курсу:
  • типи чоловіків (як відрізнити, як кого і навіщо закохувати і де брати!)
  • Жіночі архетипи (взаємодії з різними типами чоловіків, куди бігти і що в собі підкачати)
  • Як розвинути в собі Джокершу/принцесу і чи треба?
  • Як закохується чоловік! схема
  • чоловіки з різним минулим (покинуті, розлучені, батьки, переконані холостяки та інше.. тонкощі взаємодії)
  • чоловік 2в1. Як в чоловікові уживаються" Селюк і Няшка " і чому вони обидва нам важливі
  • Як отримувати від чоловіка більше подарунків, грошей, уваги, любові (НЛП для дівчаток)
  • Як закохувати по листуванню (основні хитрощі, помилки і лайфхаки)
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/explore/tags/влюбить_билла/
 
Угорі