Що нового?

Придбаний Обробка фотографій (Олена Свєтлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 57.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Онлайн курс з обробки фотографій-Олена Свєтлова.

Дуже просто про дуже складне!

СТАРТ курсу 18 листопада.


Колеги, особливо зараз у високий сезон новорічних зйомок, вам просто необхідний цей курс!

- якщо ви фотограф, ви будете швидко обробляти фотографії зняті навіть в найскладніших світлових умовах і навіть з самого "брудного" исходника, Ви отримаєте чисті кольори і бездоганний скінтон!


- якщо у вас великий обсяг замовлень і ви завалені обробкою, ви навчитеся обробляти фотографії дуже швидко, завдяки моєму алгоритму!

- якщо ви плануєте стати ретушером - саме час! у сезон новорічних зйомок ви полегшите життя дуже багатьом фотографам!

ДЛЯ КОГО?

  • для фотографів, початківців і досвідчених, хто хоче зробити таку частину своєї роботи, як обробка фотографій, Простий, легкої, зрозумілою, швидкої та ефективної;
  • для тих, хто хоче навчитися обробляти фотографії, як я;
  • для тих, хто хоче освоїти перспективну професію ретушера і заробляти на цьому, не виходячи з дому або перебуваючи в будь-якій точці планети, де є Інтернет, наприклад, біля моря під пальмою а найкращого студента я особисто забезпечу постійною роботою!!!
  • Для мам і тат, хто хоче навчитися самостійно обробляти гігабайти своїх сімейних фотографій і робити свій сімейний Фотоархів ще прекрасніше;
1 заняття
18 листопада, 14:00 по МСК:

  • знайомство
  • швидкий відбір фотографій;
  • Робота в програмі Adobe Lightroom і Camera Raw знайомство з усіма можливостями програм;
Тривалість 2 години.

2 заняття
19 листопада, 12:00 по МСК:

  • мій особистий авторський чіткий послідовний алгоритм роботи з фотографією в програмі Adobe Lightroom/Camera Raw для створення чистих фотографій з ідеальним скінтоном (кольором шкіри);
  • домашнє завдання.
Тривалість 2 години.


3 і 4 заняття
21 листопада, 12:00 по МСК
22 листопада, 19:00 по МСК

  • Робота в програмі Adobe Photoshop, принцип роботи програми з шарами і масками, знайомство з інструментами і фільтрами програми;
  • мій особистий авторський чіткий послідовний алгоритм роботи в програмі Adobe Photoshop;
  • 2 способи ретуші для ідеальної шкіри, в тому числі частотне розкладання;
  • корекція фігури, зачіски, рис обличчя;
  • ідеальний контраст;
  • обсяг;
  • мої фірмові прийоми роботи з фото в Photoshop для досягнення ще більш чистої картинки і ідеального скінтона;
  • точна різкість;
  • правильне збереження;
  • підготовка фотографій для друку і для веб;
  • домашнє завдання.
тривалість 2-3 години.


5 і 6 заняття
25 листопада 19:00 за МСК
26 Листопада 12:00 за МСК

  • продовжуємо роботу в програмі Adobe Photoshop;
  • Робота з кольором і прийоми Тонування в Adobe Photoshop;
  • Робота з паразитними квітами і рефлексами;
  • трансформація простору;
  • "пересадка" різних елементів з однієї фотографії на іншу (особи, квіточки, листочки, небо та інше);
  • плагіни;
  • Робота з літніми фотографіями (різні види зелені, пшениця, лаванда та ін);
  • Робота з осінніми фотографіями (різні варіанти кольорокорекції від соковитих і яскравих, до благородно-коричневих);
  • Робота з зимовими фотографіями (природні кольори і холодне Тонування);
  • домашнє завдання.
тривалість 4-6 годин.

7 заняття
9 грудня о 12:00 за МСК:

  • заповнення прогалин;
  • перевірка випускних робіт;
  • Підведення підсумків
Тривалість 2 години.
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ?

  • форма вебінарів;
  • загальний чат і постійний зворотний зв'язок;
  • домашні завдання;
  • відео-запис уроків;
заняття проходять 2 рази на тиждень у формі вебінарів.
Ви будете бачити мій робочий стіл на своєму екрані.
У нас буде живе спілкування, в ході якого, ви зможете задавати питання і брати активну участь в занятті, перебуваючи у себе вдома або в будь-якому зручному для вас місці планети, де є інтернет! (наприклад на Мальдівах, Балі, Кіпрі, Таїланді, таким чином, ви будете абсолютно вільні у своїх переміщеннях і не прив'язані до місця і суворого розкладу.
Якщо, з якихось причин, ви не змогли бути присутніми на занятті-нічого страшного!
Запис кожного уроку буде доступна для вас і ви можете переглядати його скільки завгодно разів! А якщо виникнуть питання, то ви зможете задати їх мені особисто в нашому загальному чаті.

Кожне заняття завершується практичним домашнім завданням, виконуючи яке, ви застосовуєте отримані знання, формуєте вміння і навички. Перевіряючи ваші домашні завдання, я буду розуміти рівень засвоєння матеріалу і зможу дати персональні рекомендації, для того, щоб навчання було максимально ефективним.

Продажник
https://privatelink.de/?http://elenasvetlova.ru/on-lajn-kurs-po-obrabotke-fotografij
 
Угорі