Що нового?

Придбаний Обробка фотографій в Lightroom і Photoshop (Поліна Артемівна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 140.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте відеозапис уроку і пресет від автора.

Ви дізнаєтеся

  • Як зробити фотографію об'ємніше;
  • Як створити чистий і природний колір шкіри;
  • Як створити свій пресет в Lightroom;
  • Як зробити рівномірний тон шкіри в один клік;
  • Коли і як накладати текстуру шкіри, різкість і шум;
  • Як створити екшени для збільшення швидкості роботи в Photoshop;
  • Як зберегти фотографії у високій якості і для Web.
У доповненні до отриманих знань ви дізнаєтеся все необхідне про Тонування, що в тренді, як знайти себе і вивести свій колір. А також інформацію про те, як швидко і просто зробити Ретуш шкіри.

Добрий день!

Мене звуть Поліна, я-фотограф в Москві і Санкт-Петербурзі і організатор стильних фотосесій вагітності, love story, персональних фотозйомок і іміджевих фотосесій для власників бізнесу (Для контенту).
А ще, я проводжу навчання для фотографів по зйомці і обробці..

Розповім кілька фактів про себе і про мій підхід до роботи.

Живу на 2 міста: Москва і Санкт-Петербург!

Закохана у свою справу вже 8 років!

Працювала практично у всіх жанрах - від предметних зйомок до весільної фотографії. Але кілька років тому зрозуміла, що по-справжньому відчуваю себе щасливою, коли фотографую love story (в тому числі і весільні), сім'ї, вагітність і жіночі портрети.

Хочеться, щоб кожна дівчина знала, як вона красива; а кожна пара і сім'я - як прекрасна їх любов!

Прагну до обсягу в фотографії і часто використовую відеосвітло, як в кіно.

І в Петербурзі, і в Москві фотографувала у всіх топових студіях, у мене є список найкрутіших залів під різні завдання.
І, звичайно, список локацій поза фотостудій. Обговорюємо з вами це питання на етапі підготовки до зйомки.

Кожна фотосесія для мене-окремий, живий організм. Завжди ретельно продумую всі деталі, виходячи з ваших побажань: допомагаю вибрати образи, візажиста, і все необхідне. Вважаю, що тільки при такому підході можна отримати крутий результат.
Продажник
https://privatelink.de/?http://artemovapolina.ru/zapis-moego-uroka-po-retushi-lr+ps
 
Угорі