Що нового?

Придбаний [Олег Перепелиця, Віра Бутова, Олена Головіна] Психотерапія нехімічних залежностей (2023)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4490 ГРН
Учасників: 1 з 30
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 155.7 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор


Курс складається з 8 онлайн-занять (36 ак. годин).

1 - Стратегії та моделі терапії нехімічних залежностей

Класифікація (харчова, трудоголізм, гемблінг, любовна, шопоголізм тощо).
Чинники, що впливають розвиток адикції. Варіанти терапії
Практичні методи на різних етапах терапії (арт-терапія, символдрама, КПТ).
Інструменти роботи з опором (6 кроків, робота з метафорою)

2 - Терапія любовних та сексуальних адикцій

Позначимо маркери «норми та патології». Виділимо найбільш відомі парафелії, як способи отримання сексуального задоволення з певними ритуалами та/або недозволеними в даному суспільстві партнерами.
Практичною частиною стануть вправи «Слова та табу», "Мої потаємні фантазії", "Чарівний еліксир кохання". Приклади з практики, художні фільми та книги на тему.
3 - Особливості роботи з патологічним гемблінгом

Концепція ігрова залежність. Характерологічні та особистісні властивості гемблерів.
Симптоми та способи лікування ігрової залежності.
Практичні інструменти роботи з гемблінгом (робота з метафорою – карти, кубики, образи; генограмою, казкою).
4 - Трудова, релігійна залежність

Заглянемо у світ неоднозначних, амбівалентних і часто штучно замовчуваних у соціумі залежностей.
Прояснимо поняття: зміст, особливості, фізіологічну та психологічну механіку виникнення подібних залежностей
Доторкнемося до потенційно тригерних місць та обговоримо міфи, ілюзії та стереотипи, пов'язані з глибиною цього питання
Вправи «Кола близькості», «Мушу, можу, хочу», «Світ моєї духовності», «Я і моя затишна робота».

5 - Психотерапія харчових залежностей

Найбільш поширені порушення харчової поведінки: анорексія, булімія.
Діагностичне обстеження при порушеннях ПП. Основні засади психотерапії
Арт-терапія та символдрама в психотерапії НВП (тканинна терапія, піскова психотерапія, фототерапія).

6 - Клептоманія та шопоголізм

Ознаки та симптоми клептоманії.
Види лікування клептоманії. Оніоманія, причини та її ознаки.
Консультування залежних шопоголізмів.
Способи роботи в методах арт-терапії та символдраму в корекції та терапії клептоманії

7 - Спортивна та адреналінова залежність

Визначимося з поняттями та заглянемо за лаштунки спортивних досягнень та ціни перемог.
Дослідимо основи та відповідь на запитання: "Як ідея «здоров'я» переростає а залежність і чому?" Дослідимо зв'язок роду та сімейної системи з формуванням спортивної та адреналінової залежності.
Практичні вправи «Мої перемоги та поразки», «Герб переможця», «Стіна слави», «Мої страхи»,

8 – Співзалежність. Шляхи подолання

Ознаки співзалежних відносин. Типові патерни
Формування співзалежних відносин. Критерії вибору партнера.
Стратегії роботи із співзалежною поведінкою. Техніки та інструменти роботи із співзалежністю.

Бонус: записи вебінарів:
  • Робота із залежностями у гештальт-підході
  • Комп'ютерна залежність та залежність від гаджетів
  • Психологічні аспекти куріння
[B][URL]http://main.psychologionline.com/non-chemical-addictions[/URL][/B]
 

Lisaalisa

New member
Добрий день, в мене з'явилися кнопки реквізити і бібліотека. Курс в наявності? Я можу його оплатити?
 

Lisaalisa

New member
Я спочатку оплачувала монетами, потім ви сказали що курс не в наявності і монети повернули. Тепер з'явилися дві кнопки, яких раніше не було. Під кнопкою бібліотека відкривається посилання на складчину. Я можу оплатити монетами і отримати курс?
 

Маргот

Организатор
Так я Вам повернула грошi. зразу , так як не була ввпевнена. Курс злетiв. я намагаюся вiдновити курс, так як вiн менi також потрiбний. Чому я вам повернула грош, так як не була впевненна що зможу його представити.
 

Маргот

Организатор
Я спочатку оплачувала монетами, потім ви сказали що курс не в наявності і монети повернули. Тепер з'явилися дві кнопки, яких раніше не було. Під кнопкою бібліотека відкривається посилання на складчину. Я можу оплатити монетами і отримати курс?
Краще на карту не платити. На даний момент курс недосягнений
 

Маргот

Организатор
Як тiльки курс буде доступний, а Вас повiдомлю. Гарного дня Вам! 🌸🕊🕊🕊
 
Угорі