Що нового?

Набір учасників Ольфакторний навігатор (Анна Зворикіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 108.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

що буде на курсі
  • П'ять вебінарів по 60-75 хвилин, відповіді на питання.
ми познайомимося з механізмами сприйняття і нюху, зокрема, навчимося розпізнавати аромати, описувати їх. Буде теорія і дуже багато практики зі зворотним зв'язком.
Будемо говорити і про нюх і про те, що ми C сприймаємо з його допомогою: Про натуральних ароматичних екстрактах. Познайомимося з методами отримання, технікою безпеки при роботі з екстрактами, основними ольфакторними групами, різними типами систематики ароматів і ароматичних продуктів. Поглянемо і на загальну картину сучасного ольфакторного ландшафту. Не будемо говорити про те як"робити духи".

Мета курсу-зробити аромати частиною Вашого життя, її природною і прекрасною складовою, що привносить гармонію в умовах постійного стресу сучасного світу.

Ніяких попередніх знань не потрібно, курс розрахований на новачків у світі ароматів. "Я не вмію нюхати і відрізняти лимон від туберози" - не перешкода, курс якраз для вас!

Продовжують, швидше за все, зустрінуть багато знайомої інформації, але напевно зможуть побачити ольфакторное сприйняття з нового ракурсу і відкрити наступні за рівнем можливості.
Якщо ви вже брали участь в моїх майстернях, але хочете оновити знання і освіжити своє сприйняття-для вас знижка 50%, в курсі буде знайоме, але буде і нове!

Цей онлайн курс-сума перевірених і нових технік, він базується на нових даних нейролінгвістики, когнітивістики і теорії навчання.

Ми навчимося розпізнавати аромати, описувати їх, аналізувати, думати, зіставляти: тобто налаштуємо ваші системи навігації в ольфакторному морі.
Анна Зворикіна, ольфакторний художник, кандидат біологічних наук. Автор книги " від гвоздики до сандалу. Ольфакторна азбука і путівник по світу натуральних ароматів".
Я пройшла цей шлях цілком, і знаю про складнощі, які супроводжують новачків.

Перші в Росії курси ольфакторної грамотності для непрофесіоналів, "Парфумерні майстерні", були створені мною, і я веду ольфакторні тренінги різних форматів більше десяти років.
Мої заняття відвідували ароматерапевти, творці натуральних парфумів, автори косметичних ліній, сомельє, тілесно-орієнтовані терапевти, лікарі, художники і музиканти, люди, для яких світ ароматів - хобі або професія.
Всі вебінари веду я, домашні завдання перевіряю я, особисто.
Власна карта ароматів
Ми будемо працювати над тим, щоб у вас склалася власна працююча система навігації в світі ольфакторних відчуттів. Ви отримаєте поетапний план побудови карти світу ароматів і калібрування свого сприйняття. У світі ароматів ви будете почувати себе впевнено і зможете провести по ньому інших.

Можливість складання власної думки про будь-які ароматичні продукти
Ваше сприйняття стане більш точним, ви навчитеся описувати власні відчуття, складати думку про будь ароматної продукції і зможете писати оригінальні тексти, не копіюючи Прес реліз.

Зростання в професії, пов'язаної з ароматами
Якщо ви самостійно складаєте аромати-ваша практика отримає великий поштовх вперед, ви зможете працювати більш результативно і усвідомлено, хоча ми не будемо займатися безпосередньо змішуванням.

Збагачення повсякденності
Всім без винятку відкриється новий вимір повсякденному, повсякденному житті, в якій з'являться нові фарби. Духи зі своєї колекції і запах осіннього лісу відкриються перед вами з нового боку.

Розвиток креативності
Крім того, цей курс формує нові навички, сприяє розвитку асоціативного мислення і творчого підходу до вирішення проблем.
Власна карта ароматів
Ми будемо працювати над тим, щоб у вас склалася власна працююча система навігації в світі ольфакторних відчуттів. Ви отримаєте поетапний план побудови карти світу ароматів і калібрування свого сприйняття. У світі ароматів ви будете почувати себе впевнено і зможете провести по ньому інших.

Можливість складання власної думки про будь-які ароматичні продукти
Ваше сприйняття стане більш точним, ви навчитеся описувати власні відчуття, складати думку про будь ароматної продукції і зможете писати оригінальні тексти, не копіюючи Прес реліз.

Зростання в професії, пов'язаної з ароматами
Якщо ви самостійно складаєте аромати-ваша практика отримає великий поштовх вперед, ви зможете працювати більш результативно і усвідомлено, хоча ми не будемо займатися безпосередньо змішуванням.

Збагачення повсякденності
Всім без винятку відкриється новий вимір повсякденному, повсякденному житті, в якій з'являться нові фарби. Духи зі своєї колекції і запах осіннього лісу відкриються перед вами з нового боку.

Розвиток креативності
Крім того, цей курс формує нові навички, сприяє розвитку асоціативного мислення і творчого підходу до вирішення проблем.
 
Угорі