Що нового?

Придбаний Онлайн-клуб доктора Мазитовой (Гульнара Мазитова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 526 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

На рубежі 1-2 століть н. е. знаменитий Авіценна ♂ ️написав: "якщо займатися фізичними вправами - немає ніякої потреби у вживанні ліків, що приймаються при різних хворобах, якщо в той же час дотримуватися всіх інших приписів нормального режиму"

Істину про те, що рух підтримує життя, пізнали люди і до нашої ери і в наші дні. Але кожна людина відкриває її заново, коли відчуває благотворний вплив на собі.

Найскладніше-не зупинятися. не забути в суєті повсякденності турботу про себе. ♀ ️Я бачу це і по випускникам онлайн-курсів, по коментарям і відповідям передплатників.

Тому прийняла рішення проводити регулярні онлайн-заняття для всіх бажаючих, не тільки для учасників і випускників моїх програм.

Рада офіційно оголосити відкриття Онлайн-клубу доктора Мазітової. Заняття розпочнуться з 11 Січня для тих:

  • ️ кому недоступні якісні лікувальні тренування в своєму місті, селищі
  • ️ кому не вистачає сили волі, мотивації, щоб займатися самостійно
  • ️хто хоче займатися під керівництвом досвідченого лікаря
  • ️ хто побоюється відвідувати лікувальні заняття в поліклініці або фітнес-клубі через пандемію
  • ️ хто усвідомив, що шлях до здоров'я лежить не через таблетки

Графік занять щотижневий:
понеділок-рухова терапія
четвер-нейрокорекція

Будуть доступні записи занять, рекомендації по харчуванню, режиму дня, дихальні практики. Кожен місяць присвячується певному колу проблем зі здоров'ям, щоб за рік оздоровитися з ніг до верхівки Клуб-це безперервний онлайн-марафон здоров'я

Учасники клубу отримують
  • ️ доступ до контенту, якого не буде більше ніде
  • ️ право першими застосовувати мої нові методики
  • ️ спілкування та взаємну підтримку в ЗСЖ
  • ️ можливість перевірити правильність техніки виконання

Вартість занять у січні (6 занять) = 1430 р.
У наступні місяці (8 занять) = 1900 р.

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CJObDMzCjtA/
 
Угорі