Що нового?

Придбаний [Онлайн школа мої perepela] Ферма за 100 днів . Блок 1 (Олександр Конкін, Ірина Конкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3971 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 125.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Які асоціації з'являються у вас при слові "Перепелина ферма"?
Довгі ряди клітин, лотки з яйцями, пташки, клюють корм, господар на тлі цих йдуть в нескінченність рядів.
Часто-густо ми чуємо: "у мене ферма на тисячу голів"," зробив ферму на п'ять тисяч голів", " у мене десять тисяч, а яке у вас поголів'я?".
Часто-густо ми чуємо: "а скільки у вас м'ясо-яйця?", "ой, перепела-це невигідно, у нас м'ясо-яйця не беруть, не звик народ", "ой, у народу грошей немає, які там перепела", "ой, а ви в які Ресторани здаєте?"

Блок 1

Організація ферми


1. Вступне заняття.
Про перепелів, з якої кількості почати, для сім'ї і для бізнесу, з чого краще почати, яйце або молодняк, яке приміщення і скільки можна заробляти, що і коли оформляти: ЛПГ, ІП, ТОВ або СФГ. Поради бувалих.
Як вибрати напрямок діяльності: яйце, м'ясо, пташенята, молодняк і т. д.
Як дізнатися, на що є попит. Методи і алгоритм вивчення. Неймінг.
Матеріали на пошту: опис, конспект з алгоритмами, чек-листи, домашнє завдання
  1. Практичне заняття-зворотній зв'язок, відповіді на питання, розбір домашнього завдання, завдання на тиждень
  2. Бізнес план. Складаємо грамотно разом. Тонкощі і нюанси. Для себе і для звернення за держпідтримкою. Куди звернутися за держпідтримкою.
Матеріали на пошту: опис, конспект з алгоритмами, чек-листи, домашнє завдання
  1. Практичне заняття-зворотній зв'язок, відповіді на питання, розбір домашнього завдання, завдання на тиждень
  2. Організація ферми. План-схема, розрахунки необхідних вкладень, розрахунок по кормах, стартовий таймінг, розрахунок по обладнанню, технологічні цикли, вихід на продуктивність. Доходи, витрати, окупність, точка беззбитковості, вихід на прибуток. Матеріали на пошту: опис, конспект з алгоритмами, чек-листи, потрібні посилання і контакти.
https://privatelink.de/?https://www.moiperepela.ru/onlineschool
 
Угорі