Що нового?

Набір учасників [[Online MasterClass] редагування вокалу. Melodyne assistant і VocAlign Pro (Роман Стікс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Редагування вокалу. Melodyne assistant і VocAlign Pro.
З цього майстер-класу ви дізнаєтеся, як відкоригувати вокальну інтонацію і ритміку, використовуючи програми Melodyne assistant і VocAlign Pro, а також зможете спостерігати процес зведення основного вокалу з беками і мінусовкою і фінальний мастеринг цього треку. Це не просто "інструкція використання" програм, в майстер-класі розглядається методика роботи, що дозволяє домогтися дуже якісного звучання вокалу.

Роман Стікс:

"Вокал - це найважливіший елемент будь-якої пісні. Від того, наскільки якісно він звучить, багато в чому залежить успіх пісні і, відповідно, успіх вашої студії. Якщо ви думаєте, що так званий Тюнінг вокалу потрібно тільки тим, хто співає погано, то ви помиляєтеся. Сучасний слухач вже звик до ідеальної вокальної точності, адже практично все, що звучить по радіо і ТБ, ретельно опрацьовано до дрібниць, такий музичний ринок. Планка сучасного вокального продакшна настільки висока, що, якщо не приділити цьому максимально пильну увагу, то на контрасті з комерційними релізами ваша пісня має шанс прозвучати як демо. Це, мабуть, найпоширеніша проблема. Можна зробити шикарну аранжування, домогтися приголомшливою детальної опрацювання кожного інструменту в процесі зведення, але всі ці зусилля будуть марні, якщо вокал далекий від фірмового звучання. У мене досить великий досвід в цій області, я працюю з багатьма російськими і зарубіжними артистами в т. ч. з відомими, пісні яких ви не раз чули в ефірі радіо і ТБ.

У своєму майстер-класі я покажу як я здійснюю редакцію вокалу. Майстер-клас побудований за практичним принципом, Я свідомо не став урізати і скорочувати його. Ви побачите роботу з редагування вокалу від початку і до кінця. За відомістю мультитреків у мене є окремий великий майстер-клас, але я розумію, що безліч вокалістів використовують мінусовки для запису своїх демо. І мінусовки ці не завжди ідеальні, тому в цьому майстер класі, на численні прохання, я приділив увагу відома вокалу з мінусовкою. Сподіваюся, що перегляд цих відеоматеріалів допоможе вам досягти значних успіхів у роботі над вашими піснями.”

https://privatelink.de/?https://onlinemasterclass.ru/index.php?route=product/product&product_id=154
 
Угорі