Що нового?

Набір учасників Оновлений курс TWS 2021 всі хитрощі роботи в терміналі від А до Я (Віктор Бавін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 49811

сьогодні я пропоную вам скористатися моєю експертністю, до якої я йшов роками. Покажу вам численні можливості терміналу, щоб ви змогли реалізувати свої стратегії на біржі, і зробити це найбільш ефективно.

Помилки в цьому бізнесі досить дорогі, тому необхідно постаратися звести їх до мінімуму, і мені з командою вдалося вирішити цю проблему за вас в нашому навчанні.

Інтенсивний курс складається з двох великих занять, де ми розберемо найбільш важливі теми як для любителів, так і для професіоналів. Буде не тільки інформація про роботу в TWS, але також і багато корисної інформації по ринках, для нових торгових можливостей.
Старт завтра 3 вересня в п'ятницю, о 19: 00 за київським часом.
Другий день в суботу 4 вересня також о 19: 00.
Для всіх у кого не буде можливості бути присутнім в цей час, буде запис занять і ми надішлемо записи вам на пошту.

Крім занять в прямому ефірі і відповідей на питання, кожен учасник отримає запис курсу на пошту, щоб впроваджувати можливості в роботу поступово, і нічого не упустити. Постарайтеся виділити час, якщо важлива участь в прямому ефірі.

Інвестиції в якісну освіту завжди окупаються, а ця інвестиція окупиться за пару хвилин і пару порад, тим більше вартість просто смішна.
Менше нам всім помилок і більше прибув

Програма курсу:

1.Основи роботи з терміналом TWS
  • Про TWS в цілому і способи торгівлі
  • Скачування з сайту
  • Установка і вхід
  • Вхід в термінал
  • Налаштування (збереження)
  • Налаштування доступні для скачування
йкі рахунки і аналіз
  • Сайт і особистий кабінет
  • Торгові дозволи та досвід
  • Підключення котирувань
  • Відмінність рахунків: маржин і кеш (Margin and Cash)
  • Як подивитися баланс рахунку
  • Плечі і купівельна спроможність
  • Створення другого рахунку
Графіка. Вікно. Шаблон. Індикатори
  • Графіки
  • Вкладки і вікна
  • Бібліотека готових шаблонів
  • Індикатори
  • Дизайн програми TWS

https://privatelink.de/?https://victorbavin.ru/
 
Угорі