Що нового?

Придбаний Опціони: прості стратегії для ефективної торгівлі (Станіслав Бернухов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4041 ГРН
Учасників: 0 з 125
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

майстер-курс "опціони: прості стратегії для ефективної торгівлі"
Вітаю Вас! Мене звуть Станіслав Бернухов і я представляю свій майстер-курс, присвячений опціонної торгівлі для початківців.

ви на ринку не перший рік і, можливо, задаєте собі наступні питання:
Я вмію непогано прогнозувати основні короткострокові руху цін, але не бачу як на цьому заробити (де поставити стоп, як правильно увійти, супроводжувати позицію);
У мене є базове розуміння ринку, але я зайнятий(а) на основній роботі (у власному бізнесі) і у мене просто немає часу знаходити точки входу в торгівлі ф'ючерсами;
Я часто бачу куди піде ринок, але відчуваю психологічний дискомфорт від взяття стопів;
Я хотів (а) б отримувати прибуток не тільки в моменти великих рухів на ринку, але і тоді, коли ціна замикається в консолідаціях/діапазонах;
Мені цікаво пробувати нове і розширювати діапазон своїх можливостей в трейдингу;
Як вдається чемпіонам "ЛЧІ" (та іншим чемпіонам) збільшувати рахунки за такий короткий час?

Якщо ви задавали собі хоча б один з перерахованих вище питань, то вам безперечно варто придивитися до торгівлі опціонами.

У листопаді 2018 року я проведу майстер-курс по цій темі з 5 занять, в яких поділюся з учасниками простими і ефективними стратегіями, які дозволять вам поглянути по-іншому на ринок, і, можливо знайти баланс між трейдингом і особистим життям.

Практикуватися будемо на опціонах на ф'ючерси FORTS. Таким чином, курс розрахований на трейдерів, що мають досвід торгівлі ф'ючерсами Ri, Si, Br та ін Але якщо ви збираєтеся торгувати опціонами на будь-яких інших ринках, ви також зможете винести користь з майстер-курсу.

мій особистий досвід
Я почав торгувати опціонами в 2008 році, коли перейшов в трейдинг в режимі "повного робочого дня". Спочатку я торгував прості стратегії "від продажу", потім переключився на ф'ючерси під час обвалу ринків. Далі, з 2011 по 2012 рік я торгував опціонами на ф'ючерси CME, і в тому числі дізнався про приховані ризики деяких стратегій.

з 2015 року я торгував опціонами на FORTS: угоди, які я здійснював, не були частими, але плавність і стабільність зростання кривої балансу моєї опціонної торгівлі перевищувала аналогічні показники з торгівлі ф'ючерсами. Звичайно, тут велике значення зіграв і мій досвід в аналізі базового активу( графіка ціни), але я переконаний, що кожен зможе винести користь з уміння будувати опціонні стратегії, реалізуючи своє розуміння ринку.

що буде на курсі?
Крок за кроком, я введу вас в тематику опціонної торгівлі. Почнемо з матчастини: ключових визначень, основних параметрів. Поговоримо про стратегії — які і в яких випадках застосовуються.

Далі, я навчу вас користуватися опціонними калькуляторами і будувати стратегії з заздалегідь прорахованими параметрами по прибутковості/ризику. Підберемо стратегії під певні ситуації на поточному ринку і складемо торговий план.

Далі, ми будемо відстежувати розвиток ситуації за обраними стратегіями і дивитися як вибудовується крива балансу.

За підсумком курсу у вас буде базове розуміння того як будувати прості спрямовані Стратегії як від покупки так і від продажу.

Також, ми створимо телеграм-чат, де можна буде обмінюватися ідеями і задавати питання після курсу.

https://privatelink.de/?http://fxtradelog.com/?page_id=2767
 
Угорі