Що нового?

Придбаний Орел і решка. Подорожі, які варто пережити хоча б раз у житті! (Олександр Рей)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 221 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
опис книги
Для чого ми подорожуємо? Навіщо збираємо гроші, чекаючи тієї заповітної миті, коли усміхнені стюардеси привітають нас на борту літака? Ледачий відпочинок all inclusive після важкого року в офісі, коли нічого не хочеться робити, окрім як ніжитися в тіні парасольки, слухаючи шум хвиль. Або бігом по місту в будь-яку погоду, тримаючи в руці список "must see" пам'яток. А може, щоб побачити краси нашої планети і, зарядившись її пишністю, створити щось таке ж прекрасне – роман або картину. Заради чого ви б не залишали рідне місто, ви знайдете це-варто тільки захотіти! І знати, де шукати. Звертайтеся, друзі! "Орел і решка" з радістю підкаже, де найкрутіші вечірки, а де краще насолодитися самотою. Де зарядитися на успіх, розвинути свої таланти або прокачати навик спілкування. Хочете зробити унікальне Селфі-так, щоб всі друзі обзавидовались? Запитайте нас де. "Орел і решка" завжди до ваших послуг!

За час зйомок нашого шоу об'їздивши весь світ, ми нарешті готові розповісти про кращі місця планети. Але перед вами не банальний топ пам'яток, а щось зовсім інше. Ідеї для подорожей на будь-який випадок. Що б ви не задумали, ми втілимо це разом!

  • Дата написання: 2021
  • Об'єм: 323 стор.
https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/aleksandr-rey-174307/orel-i-reshka-puteshestviya-kotorye-stoit-pe-64777961/
 
Угорі