Що нового?

Орг не дає реквізити і матеріал. Як купити курс?

Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, я чогось не розумію...як купити складчину, якщо вона придбана, Є організатор, але він не надає реквізити для оплати= не надає матеріал.
Скільки чекати? Я особисто залучила 5 людей в цю складчину щоб її отримати= всього в ній 7 людей (зі мною та ще людиною яка була до мене записана), всі чекають, всі готови оплатити щоб отримати матеріал. В чому проблема? Коли ми отримаємо реквізити і матеріал?
Сайт і так практично мертвий в плані людей. Тільки кожного дня створюються нові складчини. Але я не розумію навіщо? Якщо з існуючими і так не можливо розібратися: з форума бачу що люди місяцями чекають отримання придбанних матеріалів!😢 І організатори при цьому ще пишуть: залучайте людей. Який тоді сенс в цьому? Якщо не можливо отримати матеріал та кожен крок треба буквально вимолювати?:oops:

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, ви задавали це питання в службі підтримки. Чекайте будь ласка там відповідь
 
Доброго дня, ви задавали це питання в службі підтримки. Чекайте будь ласка там відповідь
Так, ви бачили і не відповідаєте. Чесно, я вже просто не знаю куди мені писати щоб ви надали реквізіти і матеріал. 😢😢😢
 
Доброго дня, ви задавали це питання в службі підтримки. Чекайте будь ласка там відповідь
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, скільки по часу може тривати видача організатором реквізітів для оплати, якщо курс вже придбаний та є учасники? Ніде цього не написано
 
Добрый день. Когда будет возможность оплатить складчины по Малым Арканам? А конкретно, 3 курса:

Они все "Придбані" значит, материал есть у модераторов. Назначьте кого-то из складчиков в организаторы. Там люди вызывались, и не один. Или сами дайте реквизиты для оплаты.
 
Угорі