Що нового?

Придбаний Оргазм, еротичний масаж і безпечний спорт (Лілія Гаріпова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 993 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 22.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

наскільки цінна така інформація для мене?

  • Якщо ви хочете розширити свої горизонти сексуального сприйняття світу з коханим чоловіком, бути для нього найцікавішою в сексі, знати те, про що не написано в Інтернеті і книгах, то МК потрібні!
  • Ви хочете поміняти свою енергетику, стати більш жіночною, спокійною, впевненою, то мк для вас.
  • Ви хочете отримати більш глибоку інформацію про біомеханіку нашого тіла, ніж дають фітнес-тренери і лікарі, хочете запобігти проблеми зі спиною і тілом, то вам потрібен мк.
  • Що робити, якщо ніколи не було оргазму або був тільки кліторальний? Оргазм тільки при мастурбації? Не вмієте робити майстерно і цікаво масаж ерегованого і нерегірованного - все якось нудно і одноманітно.

у всіх трьох МК техніки і практика-це квінтесенція теорії і практики+зворотний зв'язок, тому що всі ми дуже індивідуальні.

майстер - клас "Жіночий оргазм"
  • Який оргазм правильніше? Який оргазм яскравіше? (види оргазмів)
  • Що робити, якщо оргазму немає і ніколи не було?
  • Як навчитися отримувати вагінальний оргазм?
  • Що робити, якщо оргазм при мастурбації є, а з партнером немає?
  • Чи може бути так, що оргазму немає від природи?
Практична частина:
  • Техніка" міст " для отримання вагінального оргазму.
  • Тренування інтимних м'язів в домашніх умовах без тренажера.
майстер - клас "безпечний спорт" для тих, у кого:
  • болить шия, спина, коліна та інше
  • проблеми з часом і хочеться тримати в нормі хребет і загальний тонус.
А також для вагітних і професійних спортсменів. Дуже багато розповідаю про біомеханіку тіла і здоров'я хребта. Здоров'я-це коли нічого не болить після пробудження + немає залежності від спорту.

майстер - клас "Еротичний масаж", від якого Ваш чоловік буде тріпотіти!
  • Техніки масажу ерегованого та нерегованого.
  • Як почати?
  • Психологічні аспекти.
Мене звати Лілія Гаріпова. я сексуальний терапевт, психолог, автор і ведуча програм для жінок. У мене за спиною десятки інструкторських курсів і тренінгів у кращих майстрів в сфері жіночності, психології та сексології. Я захоплено збираю знання про те, як бути справжньою жінкою: чуттєвою, привабливою, бажаною, обожнюваною, а головне – щасливою, що випромінює здоров'я. І як бути магнетично привабливою для чоловіків.


https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/BlPdH98gaZr/
 
Угорі