Що нового?

Придбаний Освоєння Наулі (Андрій Ткаченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 258 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
майстер-клас "освоєння Наулі"
Андрій Ткаченко
29 березня о 19:00 за Мск

Нескінченний суперечка серед практиків: чи важлива в йозі форма, народжує вона зміст?
Або йога, перш за все, про тонкі настройки, про зміни розуму, які – в свою чергу – породжують трансформацію тіла?
Чи важливо вміти робити асани? А складні асани? А замки? А шаткарми? І якщо ви робите з легкістю тратаку, але не робите вамана-дхауті-що ви тепер, ніби трохи вагітні йогою?)))
Якщо ви запитаєте мене, то я за якийсь серединний шлях. За усвідомлене розуміння своїх цілей в практиці, своєї суті і самоідентифікації.
Якщо ваша мета – "вихід за межі ДНК", як говорив один дуже досвідчений практик, тобто прагнення до необумовленості, неприв'язаності, тотального злиття з вищою свідомістю, - виходьте з мирського, присвячуйте себе практиці тотально.
Якщо ви в цьому втіленні ідентифікуєте себе частиною суспільства, людиною, що має цілі в категоріях "сім'я", "достаток", "гендерна реалізація" – практикуйте те, що дозволить вам реалізувати свій потенціал. І зробити це максимально високо. Плоди практики щедрі для кожного, хто готовий приділяти їй час.

Але в практиці йоги є якісь визначальні точки зростання, коли ви стаєте більш вмілими, більш майстерними, отримуєте такі ефекти, які якісно змінюють тіло і розум. І тут вже-великий простір для рефлексії, для самоаналізу, для подальшого розвитку.
Які це техніки-для вас? Кхечарі-мудра? Падмасана? Саламба ширшасана?
Одна з таких технік для мене-Наулі. Що ж таке ця Наулі-Крійя?

"Наулі", перекладається як"хвиля"
"Крійя" - " дія "
Це воістину королівська техніка йоги з дуже масштабним впливом на тіло. Важко знайти систему організму, на яку б Наулі не вплинула. Наулі-кругові рухи м'язів живота:
  • заспокоює, активуючи парасимпатику
  • глибоко впливає на серцево-судинну систему: збільшує ударний об'єм серця, сприяє відтоку венозної крові від тазу і ніг, бере участь у поліпшенні циркуляції лімфи
  • механічно масажує органи, піднімає їх вгору, перешкоджає опущенню
  • розпалює "травний вогонь"
з точки зору йоги, Наулі – це "вододіл" якості практики. Виконання відкриває ряд можливостей:
  • ефективно занурюватися в тему пранаями
  • якісно працювати з видільною і травною системою
  • дає основи для правильної роботи з внутрішніми стабілізаторами
І ще один момент, що робить освоєння Наулі знаковим – у багатьох техніка не виходить. Буває, що навіть досвідчені практики не виконують Наулі взагалі або з потрібною якістю.

Чому ж Наулі не виходить? Основні причини:
  • важко зрозуміти, що потрібно напружити, а що розслабити
  • слабкі м'язи вдиху
  • складно скоординувати фази руху
З досвіду викладання на різних тічерз-курсах з йоги, я можу сказати так: необхідні не просто підводять до Наулі, а підводять до підводять – спеціальні інструменти, які дозволять відчути ті самі потрібні напруги і розслаблення в животі, в грудній клітці, щоб все це зібралося в одну хвилю.

Як Ви визначаєте себе в йозі? Де ваша межа? Хочете його зрушити?

Якщо так, то приєднуйтесь до мого майстер-класу з освоєння Наулі. Я зібрав всі потрібні дії і всі нюанси, щоб ви отримали результат. В деяких випадках – довгоочікуваний.

29 березня о 19:00 (Мск) – освоїмо всі етапи виконання техніки, розберемося в ній повністю! А далі-нічим не обмежений шлях досвіду і практики.

https://privatelink.de/?https://openmind.yoga/nauli_mk
 
Угорі