Що нового?

Набір учасників Озимий часник під мульчею (Сергій Дьяков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 791 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 74.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як нам зробити так, щоб часник ріс сам по собі без нашого пильного догляду?

Під пильним доглядом Я розумію всі ті дії, про які розповідається майже в кожному дачному друкованому або електронному виданні, і які пророкують дачникові каторжну роботу – перекопування грунту, постійні розпушування після поливу або дощу, боротьба з бур'янами, шкідниками і хворобами і т. д..

Я навпаки, хочу вас від усього цього абсурду вберегти і сказати, що нічого подібного ви робити не будете, і знаєте чому? Тому що я цього не роблю вже багато років, починаючи з 2000 року...

Як вам така перспектива?

чому варто пройти курс?
Ну, по-перше, тому що він до божевілля простий і доступний;
По-друге, спосіб посіву зубків часнику не вимагає ніяких спеціальних знань (покажу в роликах, як я просто в певній послідовності розкладаю зубки в ділянці);
По-третє, покажу, як обламують стрілки часникових рослин за допомогою трьох пальців (тягнути і висмикувати Стрілки не можна, щоб уникнути пошкодження Донця часниковою цибулини);
По-четверте, спосіб збирання такий же легкий і простий, як і спосіб посіву (ну, хіба що потрібно буде докласти зусилля для витягування коренів з грунту, сама головка часнику знаходиться над грунтом);
По-п'яте, розповім і покажу (в роликах), як оновити посадковий матеріал улюбленого сорту через повітряні бульбочки (в додаткових матеріалах);
По-шосте, розповім і покажу (на фото і в роликах), яка мульча благотворно впливає на розвиток рослин часнику (не всі види органічних залишків благотворно діють на рослини);
По-сьоме, покажу, які види органічних залишків категорично не можна (або небажано) використовувати в якості мульчі, щоб повністю не втратити повноцінного врожаю (протягом двох сезонів у мене були такі казуси – головки були по коліно комару)
По-восьме, як виростити півторарічний озимий часник - з весни одного року і до збору врожаю наступного літа (в додаткових матеріалах);
По-дев'яте, покажу підготовку ділянки до осіннього посіву зубків озимого часнику (по суті, ніякої грандіозної підготовки і немає);
По-десяте, покажу підготовку ділянки для посадки зубків озимого часнику навесні (весняна підготовка трохи відрізняється від осінньої, але не набагато);
По-одинадцятих, покажу (на фото), яким предметом користуюся для посадки зубків часнику, і як його зробити своїми руками;
По-дванадцятих, покажу (в роликах), на яку глибину потрібно робити лунки при посадці зубків;
І так далі і тому подібне ... загалом, все розповім і покажу до найдрібніших дрібниць і секретних секретів!

Кому підійде даний курс?
Для простих дачників, які хочуть отримати добротний урожай озимого часнику;
Для дачників-ентузіастів, які готові полегшити свою працю не на шкоду врожаю;
Для дачників-оптимістів, які вірять в кінцевий результат (без віри в урожай нічого не виросте-біоенергетика передається від людини до рослини) і вони отримають його по-будь-якому;
Для дачників-пенсіонерів, які не в силах лопатити тонни грунту для підготовки ділянки до посадки або посіву зубків;
Для дачників-реалістів, які не хочуть витрачати кілька років на власні експерименти (я вже витратив свій час за вас – потрібно тільки вивчити матеріали і застосувати);
Для дачників-практиків, які можуть поліпшити мій результат для своєї користі (самі розумієте, ми маємо справу не з арифметичною задачкою, де 2+2 буде 4, а з живими істотами: часником і грунтом, тому покращувати результати тут можна не один сезон);
Для дачників, у яких на дачі немає чорнозему (якщо мій часник росте в звичайному піску, то чому б йому не рости в будь – який інший почвосмеси-суглинок, глинозем, супісок і т. д.?);
Ну, а далі можете продовжити самі ...

чого немає в курсі?
немає жодного способу перекопування грунту, так як без особливої необхідності тиранити грунт залізом не можна;
немає списку мінеральних добрив, які нібито потрібні для росту часнику, так як з 2000 року не використовував ні грама цієї отрути;
немає фотографій диво-лопат і подібних пристосувань (вони абсолютно зайві в господарстві);
немає "води" і якихось домислів (все конкретно і по справі на основі результатів);
немає крадених технологій, тому що всі способи посіву придумував сам, грунтуючись на дикорослому часнику;
немає обіцянок про фантастичний Урожай (що посієте або посадите, то і отримаєте);
немає незрозумілих слів, які створюють в голові тільки "кашу" (все просто, доступно і зрозуміло);
немає тверджень, що у вас вийде точнісінько як у мене, тому що навіть на моїй ділянці в різних ділянках результати Різні, так як ділянки розташовані в різних місцях ділянки;
немає інформації про посів або посадці зубків часнику в голу копану грунт, так як такої у мене взагалі немає-вся грунт в ділянках знаходиться під мульчею;
немає неправдивих результатів і висновків-покажу позитивні і негативні результати (позитивні будете застосовувати, а на негативних заощадите час і сили, але знати їх просто необхідно)
немає обіцянок, що все буде в шоколаді з першого разу, тому що у мене бувало і так і сяк, але заряд позитивних емоцій і віри в отримання повноцінного врожаю отримаєте, безумовно (часом одне слово дорожче великого оповідання);
коротше кажучи, чого сам не використовував і не застосовував, про те й мови не веду...

https://privatelink.de/?http://chesnok2.dacha7.ru/index1.html
 
Угорі