Що нового?

Придбаний Пакет з 3 курсів 2022 (Лілія Нілова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6192 ГРН
Учасників: 1 з 32
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 201.2 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тренінг КМБ

ви отримаєте:
матеріали курсу в запису.

Тренінг КМБ-когнітивне моделювання майбутнього, дводенний тренінг.

Трансформаційний тренінг для тих, хто хоче квантовий стрибок відразу в декількох сферах життя. На енергії грошей працювали з грошима, на цьому курсі буде глибше і потужніше і відразу в декількох сферах.

Курс про глибинні зміни і роботу з вашою свідомістю, підсвідомістю, когнітивними функціями, картиною світу і НЛП.

Що таке КМБ:
  • Робота з картиною світу, фільтрами реальності, установками;
  • синхронізація ваших намірів, рішень, дій і результатів;
  • Як ефективно використовувати ресурси свого мозку та свідомості. Зробите з них соратників, а не супротивників;
  • сформуєте план дій, розвинете адаптивність і навик пошуку альтернатив.
Ваше мислення-це головний інструмент у досягненні будь-якої мети. Без соналаштування зі своїм істинним "Я", без навички пошуку альтернатив та інших когнітивних методик ви не реалізуєте свій потенціал на повну потужність.

"Автор життя"

Програма онлайн-практикуму
Базовий блок
Урок 1 причини провалу
Урок 2 Вихід є, вихід тут. Як змінити все раз і назавжди
Фінансовий блок
Урок 1 Де гроші?
Урок 2 Через терни к... дохуллиардам

Блок відносини
Урок 1 не складається
Урок 2 в гармонії з собою і світом

Блок тіло
Урок 1 " це не моє!"або за що ви себе караєте Урок 2 в діалозі з тілом

Блок призначення
Урок 1 ходіння по колу
Урок 2 майбутнє вже настало

Буде основна програма з 5 блоків по 2 великих уроку в кожному. Перший урок - про причини проблем і невдач. Другий урок з конкретними інструментами і завданнями, які допоможуть вирішити ці проблеми. І так в кожному блоці.
На додаток до основної програми буде щоденна практика в закритому акаунті (на тарифах "Normal" і "Easy"). Кожен день ви будете отримувати завдання, інструменти і вправи від наших експертів і від мене, використовуючи які, Ваше життя буде змінюватися ще швидше і якісніше.

мовні стратегії 2021

Мовна стратегія-це те, які слова ви використовуєте, коли описуєте свій стан або життя. Ви вимовляєте ці слова, вони зміцнюються у вашій підсвідомості і з часом стають реальністю.
Людину легко можна прочитати, якщо розуміти контекст.

Сьогодні про безвідповідальність. Люди з чарівним мисленням часто не пов'язують себе і наслідки, вони впевнені, що все відбувається окремо.

Часті формулювання:
  • так сталося;
  • саме якось вийшло;
  • грошик приходить і йде;
  • але ж він не зможе без мене;
  • хотілося б, але мені не щастить;
  • всі так живуть;
  • якби не батьки/чоловік/кішка, моє життя було б іншим;
  • так склалося життя;
  • я все розумію, але вдіяти нічого не можу
поки ви мислите так-нічого не зміниться. Хочете розібратися, як можна інакше? Тоді дайте відповідь на питання: які фрази ви помітили у себе або У інших?

https://privatelink.de/?https://lilynilovaacademy.com/all
 
Угорі