Що нового?

Питання по придбанню курсу:

Добрий день! Підскажіть, чи з‘явиться організатор по «Іспанському курсу. Тариф Все включено.Ірина Мовсесян.»?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! організую скоро. Десь раз на п'ять днів беру нові складчини
 

Nia

Member
Доброго дня. З Новим роком команду фору. Вчора написала що готова оплатити 2 курси, але в них не має організатора. До кого можна звернутись щоб їх придбати?
Дякую за допомогу.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. З Новим роком команду фору. Вчора написала що готова оплатити 2 курси, але в них не має організатора. До кого можна звернутись щоб їх придбати?
Дякую за допомогу.
Доброго дня. З Новим роком. ви ж знаєте, що орг не відразу з'являється. Раз на тиждень десь беру нові складчини.
 
Реакції: Nia

Квітка

Модератор
Команда форуму

Стелла

New member
Вітаю! "Ворожіння на гральних картах. 1 ступінь-основи (Надія Романова)" - повинно бути 5 відео. Якщо так і є, як купити курс?
 

Alya

New member
Добрий день! А в цих складчинах також чекати ще учасників?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! А в цих складчинах також чекати ще учасників?
Дд. візьму на днях
 
Реакції: Alya

Ольга К

New member
Добрый день!как купить курс [Ladies School] відносини на шпильках. Тариф Результат (Inna de Almeida)
 

Yazek13

New member
Доброго дня! Перевірте будь ласка, чи прийшла моя оплата за курс?
-
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
ДД. @Ya_vilna дуже багато зараз оплат. Візьму в міру можливості. Зараз нового організатора візьмемо.
 

damaskinstas

New member
Салют.
Хочу купить 10 курсов. В каждом записался в список, написал что готов оплатить, но там нигде нет орга.
Я правильно понимаю, что я могу забыть про покупку, потому что в этих случаях вы берете 1 курс в неделю и я состарюсь и умру пока дождусь?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Салют.
Хочу купить 10 курсов. В каждом записался в список, написал что готов оплатить, но там нигде нет орга.
Я правильно понимаю, что я могу забыть про покупку, потому что в этих случаях вы берете 1 курс в неделю и я состарюсь и умру пока дождусь?
Салют. я скопом беру пачку заявок 1 раз в неделю. Но еще есть 6 организаторов, они тоже что то берут. Ситуация медленно но улучшается
 

Яна@

New member
Здравствуйте ,хочу приобрести этот курс,не ожидая сбора участников
[Ladies School] відносини на шпильках. Тариф Результат (Inna de Almeida)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Здравствуйте ,хочу приобрести этот курс,не ожидая сбора участников
[Ladies School] відносини на шпильках. Тариф Результат (Inna de Almeida)
Здравствуйте. а там не надо ждать никого, там уже выдача материала. Статус "Куплено"
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Напишите, пожалуйста, номер карты
 

Irinaa

New member
Скажіть будь ласка, якщо курс має статус Придбано, яку подальші кроки? Написала в темі, що готова оплатити, записалася в список учасників, як забрати курс? Наприклад оцей https://skladchina-ua.com/threads/Як-продавати-товари-та-послуги-в-соціальних-мережах-Наталія-Капцова.118786/ Чи ще когось треба чекати?
 
Доброго дня, хочу у складчину придбати :

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, Подивлюся пізніше заявки. Досить написати в самих темах. Тут можна не дублювати
 

Bazista881

New member
Добрий день, написала, що готова оплатити ще 10 днів тому. Організатор так і не з'явився. Як оплатити? Дякую

 

pygovka

New member
Доброго вечора! Вже два місяці чекаю на відповідь по курсу
 
Як скористатися монетами, під курсом ніхто не відповідає, не можу знайти відео про, те як оплатити монетами?
Дуже потрібен курс!
Дякую завчасно
 
Доброго ранку.Можете хтось стати організатором в цій складчині).Готова придбати

 

VladP.

New member
Добрий день, готовий оплатити цей курс
 
Добрий день. Підкажіть, як можно придбати даний курс?
[Photoshop Time] Професійна Краса та портретна ретуш (Ірина Франк)
 

MartaS.

New member
Добрий день, коли можно придбати курс [Наука дизайну] UX / UI анімація (Роман Горелик)?
 

May

New member
Добрий вечір! Записалась на придбання 3 курсів, які вже є в наявності. Як їх оплатити?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір. У всіх одне і те ж питання. Я багато разів вже відповідав у цій темі та іншій. Вам потрібно написати в темі, що ви готові оплатити. Я дивлюся нові складчини один раз в тиждень. Якщо я або інший організатор не взяв складчину, то покличте будь ласка в цю складчину інших учасників з соціальних мереж, форумів і так далі. Коли в складчині буде багато учасників, то точно організатор з'явиться.
 

Чудо

New member
написала у складчині ,що готова придбати , ще 6.06.23 ,але відповіді не має
Uniprof] клінічна генетика. Метод SNP в практиці лікаря-клініциста (Світлана Лесняк)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
написала у складчині ,що готова придбати , ще 6.06.23 ,але відповіді не має
Uniprof] клінічна генетика. Метод SNP в практиці лікаря-клініциста (Світлана Лесняк)
уважно дивіться. взято в організацію. записатися. вас немає в складчині
 
Доброго дня.Можете подивитися цю складчину,хочу придбати,чекаю вже 2 неділі.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня.Можете подивитися цю складчину,хочу придбати,чекаю вже 2 неділі.
дд. я вам багато разів писав у нас з вами особисте листування. всі питання там. і на це питання я вам вже відповідав.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Val8511

New member
Здравствуйте! Хочу оплатить этот курс (указал в коментах, обратной связи нет) https://skladchina-ua.com/threads/marketing-automation-school-Автоматизатор-Маркетингу-Тариф-Знання-Максим-Слободянюк.123829/

Нет организатора складчины, статус "приобретен" и кнопка с реквизитами не отображается
Подскажите когда будет возможно приобрести данный курс?
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка, як оплатити складчину, в яких не має організатора?

Магія рун. Практичний посібник зі створення та використання рунічних формул (Ольга Корбут)
 

JuliaSor

Member
Доброго дня, я тут новенька і може не все ще розумію. Хотіла би придбати « Пологи під гіпнозом» Курс вже придбанний.
Написала,що готова оплатити, модератор є і розумію
, що зараз я маю тільки чекати, щоб мені написали дани до оплати?
Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Здравствуйте! Хочу оплатить этот курс (указал в коментах, обратной связи нет) https://skladchina-ua.com/threads/marketing-automation-school-Автоматизатор-Маркетингу-Тариф-Знання-Максим-Слободянюк.123829/

Нет организатора складчины, статус "приобретен" и кнопка с реквизитами не отображается
Подскажите когда будет возможно приобрести данный курс?
Здравствуйте. посвободнее буду возьму
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, підкажіть будь ласка, як оплатити складчину, в яких не має організатора?

Магія рун. Практичний посібник зі створення та використання рунічних формул (Ольга Корбут)
Доброго дня, потрібно там написати, що готові оплатити.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Реакції: 4ks

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, я тут новенька і може не все ще розумію. Хотіла би придбати « Пологи під гіпнозом» Курс вже придбанний.
Написала,що готова оплатити, модератор є і розумію
, що зараз я маю тільки чекати, щоб мені написали дани до оплати?
Дякую
Доброго дня, вже вирішили ваше запитання. Дякую
 

HannAnna

Member
Добрий ранок, дуже потрібні 2 курси Уткіної з підготовки до школи та мамоуспеванию. Організатори, візьміть в роздачу. Дякую.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго Дея, підкажіть будьласка як вирішили, бо я не отримала посилання для оплати курсу.
Добрий ранок ми з вами в іншому місці листувалися. Може в службі підтримки. загляньте туди і прочитайте мою відповідь будь ласка
 

JuliaSor

Member
Добрий ранок ми з вами в іншому місці листувалися. Може в службі підтримки. загляньте туди і прочитайте мою відповідь будь ласка
Так, я це пам’ятаю, але ця переписка стосувалася іншого курсу. Чи могли би Ви допомогти мені купити цей курс: https://skladchina-ua.com/threads/Пологи-під-гіпнозом-Курс-по-гіпнотехнікам-для-мам-Тариф-Повний-Анастасія-Іванова.34553/
В нього статус « придбанний» я би хотіла його оплатити.
 

Daria88

Member
Шукаю курс Доктора Берга " яїчниковий тип фігури". Знайшла тут всі його курси, але цього немає
 

Ніка

New member
Організуйте складчину на курс Ольги Свістунової " Навчальний рік без стресу"
 

Yuliia2003

New member
Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи можна придбати курс


Писала пару тижнів тому, і в групі є ще бажаючи. Буду вдячна!
 
Підскажіть будь-ласка як оплатити монетами?

 

Arisha

Member
Готов придавит Обучение по reels и монтажу. Тариф Самостоятельный студент (Наташа Ведерникова). Та Інтенсив по сексуальності. Тариф без посвідчення (Ольга Берг)
 
Угорі