Що нового?

Придбаний Планер (Олена Рибальченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 257 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 53.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
я створила для тебе потужну і продуману до дрібниць систему планування і саморозвитку! Це твій розписаний по кроках шлях до ідеальної собі! Починай прямо зараз!
Чому мій планер особливий? Це ціла система по поліпшенню всього твого життя!
Ти розплануєш послідовно всі кроки, які необхідні, щоб стати краще і зробити краще своє життя. Зрозумієш, що саме потрібно зробити, щоб поліпшити своє самопочуття, зовнішність, настрій і свої відносини! Я допоможу тобі нічого не випустити з уваги і привести все в єдину систему! Ми розкладемо все по поличках, розпишемо всі твої дії - для цього в планнер тебе чекає безліч завдань! А далі за допомогою планнера ти будеш контролювати процес, підтримувати свою мотивацію і відстежувати зміни!

42 унікальних листа
Моя авторська система планування і самоконтролю включає в себе безліч таблиць, різних листів для заповнення, планування місяця, тижня, свого дня, планування меню, план догляду за собою, план по роботі над своїм емоційним станом, наочні графіки і схеми, чек-листи, тести, завдання і багато іншого!

Авторський дизайн та оформлення
Кожен лист був розроблений за моїми ескізами і прикрашений спеціально створеними авторськими ілюстраціями

Зручність у використанні
Скачай прямо зараз, роздрукуй листи і приступай негайно! В особистому кабінеті ти також знайдеш мою відео-інструкцію, Де я докладно розповідаю, як заповнювати кожну сторінку!

Моя система включає в себе:
  • чітке планування твого майбутнього і кожного кроку до нього
  • ідеальну організацію всього процесу і твого часу
  • щоденну мотивацію і стимул до правильних дій!
  • Контроль і відстеження прогресу, успіхів і результатів!
негайні та якісні вдосконалення у чотирьох сферах!

Здоров'я
Гарне самопочуття, море енергії і сил!

Зовнішність
Красиве і доглянуте тіло, обличчя і волосся, новий стиль-все, як ти мрієш! Насолода власною зовнішністю і впевненість в собі

Емоційний стан і настрій
Порядок в емоціях і почуттях, позитивний погляд на життя, поліпшення самооцінки, спокій і душевний комфорт!

Відносини
Поведінка і стиль спілкування, що виражають твою внутрішню силу, впевненість в собі і спокій! Як результат-поліпшення взаємин з чоловіком/або з молодими людьми. Поліпшення внутрішньосімейних відносин.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://rybalchenkofit.com/planner?gcmes=3992449107&gcmlg=1825461
 
Угорі