Що нового?

Придбаний Подаруй своїй жінці 7 видів оргазму (Валерія Агінська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 919 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Не існує фригідних жінок, є " непробужденние "і завдання грамотного коханця" пробудити " оргазмічність своєї жінки на всі 100%. З цього відеокурсу ви дізнаєтеся:
  • Як довести будь-яку жінку до оргазму і стати для неї кращим коханцем;
  • унікальна авторська методика з покроковою інструкцією як доставити жінці вагінальний оргазм;
  • струменевий оргазм. Основні способи і методики як довести з покроковою інструкцією;
  • і багато-багато іншого.
Подаруй своїй дружині 7 видів оргазму
Курс складається з 12 уроків-тривалість курсу 2 години 45 хвилин
  • Як довести будь-яку жінку до оргазму і стати для неї кращим коханцем;
  • Як задовольнити свою жінку на 100% в сексі;
  • унікальна авторська методика з покроковою інструкцією як доставити жінці вагінальний оргазм;
  • Система Як правильно стимулювати зону G, знайти її і пробудити;
  • струменевий оргазм. Основні способи і методики як довести з покроковою інструкцією;
  • матковий оргазм. Техніки пробудження і доведення;
  • ефективна методика доведення до множинного і закільцьованого оргазмів;
  • карта ерогенних зон жінки і система пробудження;
  • 17 технік зовнішнього і внутрішнього генітального масажу - як 100% гарантія збудження жінки;
  • способи доведення жінки до анального оргазму.
навіщо мені це? Моя дівчина і так отримує оргазм.
За статистикою більше 75% жінок регулярно імітують оргазм, причому так майстерно, що більшість чоловіків і не здогадуються, що вони це роблять. У цьому курсі ми розповімо, як зрозуміти, що вона імітує - ви зможете перевірити, чи дійсно вона відчуває таке яскраве задоволення, яке написано на її обличчі. Ви також освоїте техніки з доведення жінки до цілих 7 видів оргазму! Ви станете чудовим коханцем, про який так мріють всі дівчата, ви доведете її до королівського струменевого оргазму. Погодьтеся, такий чоловік-справжня мрія для абсолютно будь-якої жінки.
а вона не здивується, звідки я це все знаю?
Жінки люблять і цінують, коли чоловіки для них намагаються і займаються самоосвітою, скажіть чесно, що ви переглянули наш відеокурс і навчилися, завдяки йому, так у неї не виникне ніяких непотрібних підозр. Крім того, ви легко зможете запропонувати і їй освоїти сексуальні техніки з нашого сайту, таким чином отримавши додаткову вигоду у вигляді розкутою і впевненою в собі коханки.
навіщо мені знати так багато технік?
Для чоловіка отримання оргазму не так проблематично, як для жінки, але будь-який чоловік, який є воістину класним коханцем, вміє доводити свою жінку до оргазму і любить, коли вона відчуває насолоду. Для того, щоб ваша жінка була завжди задоволена, виділяла вас серед інших чоловіків, цінувала, любила і поважала, варто навчитися дарувати їй різноманітне задоволення. Погодьтеся, бачити блаженство на її обличчі після інтиму і ваш регулярний і різноманітний секс в парі-це дуже важливо. Якщо ви хочете, щоб у вас все було по вищому розряду, то навчайтеся сексу і стаєте першокласним коханцем.
https://privatelink.de/?https://www.aginskaya.com/kursy-dlya-muzhchin/vagina-orgazm
 
Угорі