Що нового?

Правила і порядок участі в складчинах

admin

Administrator
Команда форуму
 1. Участь у спільних покупках дозволено будь-якому зареєстрованому учаснику, за винятком заблокованих.
 2. Учасники набираються як в основний так і резервний список на всіх етапах, крім, коли колективна покупка завершена. У складчині відображається ціна курсу і внесок для кожного учасника (фіксований або в залежності від кількості учасників в основному списку).
 3. На етапах "Набір учасників", "Збір внесків", "Придбаний" бажаючі можуть записатися в резервний список. Ті, хто туди записався, беруть участь у спільних закупівлях нарівні зі складчиками з основного списку. Внески з резервного списку йдуть на заповнення тих неоплат, які утворилися в основному списку.
 4. Записуватися і брати участь у спільній покупці варто, якщо бачите опис теми повністю і відповідає встановленим параметрам для участі.
 5. Виписуватися з теми можна на стадії "Набір учасників".
 6. Кожен складник повинен сам відстежувати актуальний стан, етап складчини, в якій він бере участь.
 7. На стадії "Збір внесків" орг розсилає всім учасникам реквізити для оплати внесків. Будь-який учасник може також зайти в приватне листування з реквізитами, де він вирішує будь-які питання, пов'язані з платежами.
  7.1. Беручи участь в основному або резервному списку, складник зобов'язується сплатити свій внесок протягом п'яти діб після отримання реквізитів. І термін проведення складчини значення не має.
  7.2. Примітка, зазначена в реквізитах організатором, повинна строго відповідати в платежі.
  7.3. При оплаті за реквізитами, вказаними оргом, учасник повідомляє точний час по Києву, дату і спосіб оплати (наприклад, з карти Приват Банку на карту). У разі прийому платежів через платіжний шлюз складники відзначаються автоматично.
 8. Оплата внеску здійснюється через баланс форуму, тільки так клуб може з високою часткою гарантувати вам отримання матеріалу або повернення коштів, в разі форс мажору (єдине це не стосується модераторів). Жоден організатор не має права відмовити вам у платежі внеску балансом.
 9. Орг зобов'язаний протягом трьох діб відзначити заплатили свої внески вкладників. Це видно по закресленому двома лініями ніку в списку. Після покупки інфопродукту Організатор в приватному листуванні надає його складчикам.
 10. Після надання інформаційного продукту в повному обсязі, статус складчини змінюється на "Придбаний".
 11. Складники, які не сплатили свої внески, не отримують ніякого статусу типу "боржник", і не отримують за несплати будь-яких обмежень.
 12. Організатор може видавати матеріал довше покладених трьох днів після оплати при узгодженні з модераторами клубу термінів.
 13. Повернення коштів учасникам можливе, якщо спільна покупка не відбулася і орг не перевів необхідну суму автору курсу. При будь-якому іншому варіанті розвитку подій повернення внесків складчикам не здійснюється.
 14. При виникненні суперечок, якихось конфліктів учаснику складчини потрібно звернутися в службу підтримки, де модератор на підставі правил, враховуючи ситуацію, винесе свій вердикт.

  Заборонений:
 15. Публікувати повідомлення з метою провокації, навіть якщо самої потайної, введення в оману, обману складників. Не можна публікувати свою думку, якщо воно не засноване на особисто пережитому досвіді на практиці.
 16. Обговорювати хід проведення складчини, видачі матеріалу. Не можна провокувати орга такого плану розпитуваннями, в тому числі за допомогою приватного листування.
 17. Зривати складчини на етапі "Записи", "Збір коштів" і ""Придбаний" повідомленнями в темі, личку, профілі та інших місцях форуму, наприклад, про наявність курсу в паблік.
 18. Обговорення способів злому або подолання захисту інформаційних продуктів.
 19. Розміщення платіжних реквізитів орга або даних вашого платежу, де б то не було, крім як в приватному листуванні "реквізити".
 20. Публікувати посилання на продукт, де б то не було, без дозволу організатора, якщо він не заблокований.
 21. Дублювати свої повідомлення, в тому числі за змістом, якщо адресат не порушує правил. Наприклад, нагадувати про свою оплату внеску через будь-яку кількість часу, і подібне. Прирівнюється до спаму.
 22. Задавати організатору питання де б то не було (особливо поза листування "бібліотека") подібні " де курс?", "А коли ви видасте матеріал?", "Чому немає посилання на матеріал?"і так далі поки не минуло 3 днів після оплати внеску складачем.
 
Останнє редагування:
Угорі