Що нового?

Придбаний [Проектуємо із задоволенням] Ази проектування житлового будинку, котеджу (Ірина Михалевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5809 ГРН
Учасників: 1 з 40
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 151 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

що заплановано в курсі?
  1. складання розрахункової схеми котеджу - важливий момент, з якого завжди починається проектування. Ми будемо розглядати і прораховувати різні варіанти (зі стінами, з колонними), аналізувати і вибирати оптимальний.
  2. Проектування перекриттів (без виконання креслень). У тому числі інформація по збірних перекриттях і їх перевірці на навантаження від перегородок.
  3. снігові навантаження і сніговий мішок
  4. монолітний пояс, перемички (в тому числі кутова перемичка - складний і відповідальний елемент)
  5. сходи різних типів (в тому числі планую пробігтися по сходах складної конфігурації і вузлах обпирання сходів на фундаменти і несучі конструкції - що можна, а що неприпустимо)
  6. простінки і колони
  7. фундаменти різного типу (зі збором навантажень), стіни підвалу, підпірні стіни
  8. вузли з'єднання різних конструкцій, також торкнуся теми шарнірів і защемлення
чого немає в курсі?
  1. я не роблю нічого за учня - не даю списати розрахунки і креслення. Але пояснюю і пояснюю, даю смисли, алгоритми.
  2. я не даю посилання на сторінки норм і формули - інженер здатний знайти все самостійно. Але даю інформацію, де можна відшукати те, що потрібно (Олена ще жодного разу не заблукала).
  3. я не завжди даю прямі відповіді на питання, а відповідаю так, щоб можна було подумати, пошукати і знайти відповідь - і на цьому вирости.
  4. в курсі немає інформації по сейсміці
  5. немає складних моментів, не доступних для розуміння новачкові
  6. немає інформації щодо виконання креслень
кому підходить курс?

Початківцям проектувальникам, які розуміють, що зараз дуже мало бажаючих поділитися з ними своїм досвідом.
Тим, хто мріє пов'язати свою діяльність з проектуванням приватних будинків, але не знає, як до цієї теми підступитися.
Тим, хто боїться щось упустити в своїх проектах.
Тим, хто хоче знаходити замовлення серед приватних забудовників

https://vk.com/wall-67047454_578
 
Останнє редагування модератором:
Угорі