Що нового?

Придбаний [Проектуємо із задоволенням] перекриття-важливі моменти (Ірина Михалевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 109.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
для початківців проектувальників, які знають, що грамотне проектування перекриттів вбереже конструкції від руйнування а розробника креслень від зайвих нервів.

Ви отримаєте зібрані по крихтах знання про проектування перекриттів.
Ви будете знати про важливі моменти, які не очевидні для початківців.
Ви зрозумієте не тільки, що потрібно робити, але і чому.
По збірних перекриттях і монолітних ділянках.
За безбалковим монолітним перекриттям.
За балковим перекриттям

Але найголовніше-ви будете застережені від помилок і зможете спати спокійно.
Так невже цей курс закриє всі відкриті питання?
Ні звичайно!
Це не практикум, не майстер-клас, де я від початку до кінця проведу вас за ручку і покажу процес проектування перекриттів зсередини, починаючи розрахунком, закінчуючи конструюванням креслень від і до. Такі завдання вирішують інші мої курси-не тільки по перекриттях, а й по всіх несучих конструкцій будівлі.

Тут же я даю вам добірку важливих відповідей на важливі питання.
І найсумніше, що початківець проектувальник більшість цих питань навіть не здогадається задати - не вистачить банально досвіду.

А я і питання за вас (для вас) задам, і відповіді розкладу по поличках.
Які питання я зачіпала в цьому курсі? Дуже багато насущного. І проблемні моменти, і питання роботи конструкцій, і по конструюванню проходжу. Якщо ви не початківець і якщо у вас був досвід роботи в пристойній проектній організації, то взагалі не цікаво буде, а ось для новачків відкриття за відкриттям і дуже велике поле для поглиблених досліджень і роздумів.

А чого точно немає в курсі?

Немає покрокового алгоритму, як перетворювати результати армування в креслення.
Немає цілісної інструкції, як діяти від і до.
Немає взагалі ідеї провести вас за ручку в цьому питанні.

Але є сильне бажання дати вам знання, як робити не можна, а як робити в певних моментах обов'язково.

Розмір знань, до речі значний:

28 відео.
Загальна тривалість-близько 4 годин.

Без води.
До цього курсу я додала два бонуси:

Бонус 1. Стаття з курсу" креслення КЖ " - про креслення плоских монолітних перекриттів з повним розбором розроблених креслень двох плит перекриття - невеликий, що спирається на стіни приватного будинку, і великий плити житлового будинку, що спирається на колони і має обв'язувальну балку по периметру. Також в статті багато додаткових відео з цінними знаннями з конструювання.

Бонус 2. Розділ з курсу" ази проектування котеджів " з покроковим алгоритмом розрахунку плити перекриття в Лірі.

https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-67047454_2737
 
Угорі