Що нового?

Придбаний Професія: мікростоковий Ілюстратор 2.0 (Анна Анемона, Анна Тюхменева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3309 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Професія: мікростоковий Ілюстратор 2.0 (однойменний курс, але розширений, виправлений і доповнений з урахуванням зворотного зв'язку) + літній курс "джерела доходу для ілюстратора" (не мікростоки)

це програма для вас, якщо:
  • ви любите малювати і мрієте отримувати за це гроші
  • ви мрієте про віддалену роботу і кар'єру ілюстратора, з дому через Інтернет
  • ви мрієте заробляти з дому і хотіли б піти з найманої роботи, але морально до цього не готові і хотіли б пройти проміжний крок з підтримкою експерта, досвідченого викладача в компанії з малюють однодумцями.
  • для тих, у кого немає часу на розгойдування і потрібен грошовий результат відразу.
Кому не підійде курс?
  • тим, хто повністю задоволений своїми результатами і доходами на мікростоках.
  • тим, Для кого швидкодія роботи в Ілюстраторі, в Фотошопі (використання гарячих клавіш, скриптів і полегшують купу рутинних справ операцій) - це само собою зрозумілий процес.
  • тим, хто хоче швидко заробити все одно де і як в Інтернеті: наймом, написанням статей, налаштуванням реклами вконтакте.
ми розглянемо:
  • Що таке стоковость роботи. Комерційна цінність роботи-як її оцінити і знайти
  • Що таке вдала і невдала подача роботи на стоках. Розбори портфоліо
  • провальні і перспективні теми: навіщо потрібно шукати свою тему
  • різні стратегії Роботи ілюстратора на мікростоках
чи підійде мені ваш курс,Якщо я тільки починаю (тільки хочу) заробляти на мікростоках як ілюстратор?
Так, тому що:

ви відразу зможете стартувати без типових помилок новачків
ви опинитеся в своєму середовищі, середовищі однодумців, більш досвідчених товаришів і отримаєте підтримку і поради. Тепер ви не один, є мікростокери, з якими ви йдете до однієї мети.
сильна перевага курсу на відміну від інших відомих мені движух по мікростоках: робота в командах, коли Ви отримуєте сильне оточення і підтримку від інших ілюстраторів.

чи підійде мені ваш курс, Якщо я вже зареєстрована і заробляю на мікростоках. Думаю, що я все вже (реєстрацію, процес завантаження робіт) знаю, і мені буде мало нового
Так, тому що опис процесу завантаження і підготовки робіт - це чисто технічна необхідна частина, яку я не можу не дати - зрозуміло і коротко. Мистецтво мікростокового ілюстратора не в тому, щоб вміти завантажувати картинки на стоки, і вміти їх малювати, а в тому, щоб робити те, що потрібно людям. Розуміти, що люди намагаються знайти, і давати їм це.

я малюю акварель, а не вектор? Чи Правда, що акварель не продається, і чи будуть уроки з акварелі?
Не правда, акварель продається.
Факт, що вектор продається краще, ніж растрові зображення.
Факт, що акварель більш трудовитратна.
Уроків з акварелі, а також підкорення дуже крутого і класного, бажаного для ілюстраторів сайту Creative Market буде присвячений останній, третій блок курсу.
Запрошений спікер, гуру Creative Market і комерційної акварелі, Анна Асетрова поділиться секретами професійної роботи, які вона збирала багато років.

що робити, якщо я зовсім не вмію малювати?
Скажу чесно: якщо ви зовсім не вмієте малювати, якщо ви до того ж в очі не бачили Ілюстратор і Фотошоп, я раджу Вам відмовитися від цього курсу і пошукати щось для початківців.
Якщо ви не вмієте малювати, але готові і хочете вчитися, витрачати сили і час, на курсі і самостійно - то навчитися малювати в дорослому віці абсолютно реально. Я почала малювати руками тільки в 22 роки.

Звідки така програма?
Ця програма взялася не просто так, це переробка мого 3х річного досвіду очного викладання в школі комерційної ілюстрації Cleverstudia.

чи отримаєте ви на курсі роботи, придатні відразу до завантаження на мікростоках?
Так! Це основна мета курсу.

За який час окупиться тренінг?

Безпосередньо: як тільки ви отримаєте перші 120 доларів на мікростоках.
Опосередковано: Ви економите на курсах:
Photoshop-8000р
Illustrator-8000р
Комерційна ілюстрація-8000р
Акварель-8000р
https://privatelink.de/?https://topillustrator.ru/
 
Угорі