Що нового?

Придбаний Професія верстальник (Дмитро Валак)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1312 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 71.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Навчіться верстати сайти і лендінги за один місяць і відкрийте для себе новий вид заробітку.
чому варто пройти навчання
Верстальник - дуже затребувана професія і вона набирає обертів
Є безліч способів заробітку на верстці. Кожен спосіб заробітку індивідуальний і ви можете вибрати собі те, що вам більше до душі.

Верстальник-фрілансер
Кожен день мені приходять листи з біржі фрілансу і я підписаний тільки на одну біржу фрілансу, а їх дуже багато і на кожній можна знайти роботу.

скільки може заробляти фрілансер?
Виконуйте проекти різної складності і заробляйте непогані гроші. Деякі проекти робляться хвилин за 10, і платять 300-600 рублів. Таких проектів можна зробити штук 10 за день і заробити 3000-6000 рублів всього за один день!

робота в офісі
Якщо ви хочете стабільності, хочете швидко набратися досвіду, то можете влаштуватися в офіс. Це дуже хороший спосіб заробітку і хороша школа + багато нових знайомств. Я зараз працюю в офісі, і не з чуток знаю, що це один з кращих способів швидко вирости професійно.

вакансій дуже багато.
Заробіток верстальника, що працює в офісі, залежить від регіону, де він проживає.
Це може бути 30 000 - 150 000 рублів.


створення та продаж шаблонів
Якщо вам не подобається Фріланс, не хочете працювати "на дядька", то ви можете створювати шаблони і продавати їх на спеціальних майданчиках. Вам не доведеться спілкуватися з замовниками, слухати їх побажання, робити правки по 10 разів і не доведеться терпіти свого начальника.

скільки можна заробляти на продажу шаблонів?
В середньому ви будете отримувати 8-12$ з одного продажу шаблону. Припустимо, ви продаєте по мінімуму, 1 шаблон в день, разом в середньому отримаємо 10$*30 = 300$ в місяць на автопілоті. А у вас може бути 1 шаблон, або 2, або 5, або 10.

що ви вивчите і що вас чекає
HTML, HTML5

Ви добре вивчите самі основи верстки. Вивчіть всі теги, дізнаєтеся що таке атрибути, навчитеся їх використовувати і правильно оформляти код.

CSS, CSS3
Ви навчитеся використовувати каскадні таблиці стилів, навчитеся красиво і грамотно писати код і виробите правильний стиль написання коду.

препроцесор LESS
Познайомитеся з препроцесором LESS, який спрощує і прискорює роботу з CSS. Я впевнений, вам сподобається і в майбутньому ви захочете вивчити і інші.

Photoshop
Ви вивчите роботу з Photoshop. Навчіться використовувати його для нарізки макетів будь-якої складності.

валідний, кросбраузерний код
Ви навчитеся писати такий код, який буде правильний відповідно встановлених правил. А так же навчитеся писати код, який буде однаково працювати у всіх браузерах.

правильне оформлення коду (HTML і CSS)
Недостатньо знати Теги та правила CSS. Потрібно вміти писати і оформляти їх грамотно, щоб у вашій роботі не було хаосу, щоб вам самим було легко і приємно працювати.

безліч корисних сервісів
Ви дізнаєтеся про безліч корисних сайтів і сервісів, які я щодня використовую в роботі для прискорення процесу, оптимізації, для різних завдань, які в ручну робити дуже довго і складно.

як купити домен і хостинг
Ви навчитеся купувати домен і хостинг і викладати свої сайти в інтернет.

багато практики під моїм контролем
Основи і теорія потрібні, але без практики хорошого результату не добитися. Тому вас чекає багато домашніх завдань і практики на реальних макетах.

способи заробітку на верстці
Ви дізнаєтеся які є способи заробітку на верстці і визначитеся який спосіб підходить саме вам.

кому підходить навчання
Я новачок

Якщо ви новачок, у вас немає ніяких знань, то ви підходите на всі 100%, так як навчальна програма складалася повністю для навчання з нуля. Ви покроково, починаючи з простих і банальних вправ, дійдете до рівня фахівця.

я вже щось дивився/робив
Ви вже проходили якісь курси, дивилися уроки, щось пробували робити, але все одно щось нічого толком не виходить? Значить ви підходите. У вас вже є початок, є інтерес і хоч якісь знання. Коучинг-коригування наявних навичок, навчання робити правильно, красиво і швидко.

я пенсіонер, школяр, гуманітарій
Все одно хто ви і чим займаєтеся або займалися. Якщо у вас є бажання освоїти нову професію і ви готові добре попрацювати цей місяць, то нам по дорозі.
 
Угорі