Що нового?

Придбаний Професійна полірування і робота з людьми на фотосесіях (Костянтин Ощепков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 806 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 76.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
завдяки цьому відеокурсу ви навчитеся працювати з позуванням людей в різних стилях і жанрах. Ви дізнаєтеся найбільші помилки при роботі з позою моделі, вплив світла на позу, чому правильна позування значно покращує сприйняття фотографії, балансування об'єктів в кадрі, а також багато іншого.

Ви отримаєте 30 відеоуроків. Загальна тривалість-близько 3 годин.

Детальна програма курсу:

заняття №1. Стандартні пози для жінок і для чоловіків
Виходячи зі свого багаторічного досвіду, я вивів п'ять стандартних поз, кожна з яких йде кожній жінці. А також я визначив три стандартні пози, які йдуть всім чоловікам. Що таке Снеп-фото і що з ним робити.

Заняття № 2. Позування рук
Що робити з руками моделі? Засунути в кишеню? А якщо кишені немає? У цьому уроці ми проаналізуємо кілька типових положень рук моделі.

Заняття № 3. Позування ніг
Як бути з ногами? На цьому уроці ми займемося ногами моделі. Що таке "талія ніг"? Як потрібно ставити ноги моделі, щоб вони були гранично красивими. Як не треба ставити ноги. Ми розберемо ці питання.

Заняття № 4. Міміка моделі
Займемося мімікою моделі. Як зробити, щоб міміка моделі була природною і живою? А яка міміка моделі неправильна? На прикладі фотографій з Інтернету ми розберемося з цим питанням.

Заняття № 5. Нестандартні пози
Їх безліч, але ми обмежимося тільки чотирма. Не кожна модель зможе прийняти ці пози, але ми будемо намагатися. Які труднощі для фотографа бувають при зйомці цих поз?

Заняття № 6. Помилки при зйомці моделей
Помилки при позуванні. Як не можна позувати моделі, і які помилки повинен попереджати. Модель Даша покаже нам помилки позування. Крім того, я покажу свою колекцію фотографій, яку збираю по всьому Інтернету на тему "як не можна знімати" з помилками фотографування. Ми з'ясуємо що таке портретний об'єктив, і як його використовувати.

Заняття № 7. Прийоми правильної зйомки
Правило перпендикуляра-це основне правило, якого повинен дотримуватися кожен модельний фотограф і кожна фотомодель. Це правило Я вивів сам і готовий навчити всіх його застосування. Що таке портретний об'єктив? Це ми з'ясуємо на конкретному прикладі.

Заняття № 8. Чоловічий і жіночий портрет
Як правильно знімати чоловіків і як правильно знімати жінок. Постановка світла, основна світлова схема. Як уникнути помилок при постановці світла на прикладі конкретних фотографій.

Заняття № 9. Фотографія людей похилого віку
Не все ж знімати довгоногих красунь! У кожного фотографа є бабуся і дідусь, зробіть їм хороший портрет. Ми розберемо особливості постановки світла і робота з моделлю похилого віку.

Заняття №10. Фотографія повних людей
Абсолютна більшість людей не має фотомодельних пропорцій і завдання фотографа полягає в тому, щоб підкреслити достоїнства моделі і заховати її недоліки. Ми будемо знімати повну модель і я покажу як це робиться.

Продажник:
https://privatelink.de/?http://oshepkovonline.ru/
 
Угорі