Що нового?

Придбаний [profileschool] художній образ в кінематографі (Олексій Шадрін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3493 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 27841


навчися розуміти образну складову кіно​

Мета онлайн-курсу навчити вас бачити, розуміти і створювати кінообрази як художні сутності. На курсі ви вивчите метафори, алюзії та алегорії і на практиці розберете символічну складову кіно на прикладі фільмів найбільших режисерів сучасності.

Кіно-це синтетичне мистецтво, де є образна і літературна частини.
У складному, авторському і арт-хаусному кіно образна частина значно сильніше, тому ці фільми зазвичай незрозумілі, або навіть невідомі широкому глядачеві.
Однак, саме на них навчаються кіномистецтву найбільші режисери сучасності. І саме їх "цитують" у своїх відео-роботах всі помітні кліпмейкери та відеографи.

На цьому курсі ви вивчите аксіоми художнього кіно, його цілі, інструментарій і методи. Ви зрозумієте, що головний герой будь – якого фільму-час, його ритм, освоїте художні властивості кінообразів і розберетеся в прихованій образній структурі безлічі кінострічок.

Разом з викладачем ви визначите місце звуку і музики в творі, відчуєте фундаментальний вплив образотворчих епох минулого на сучасні кінематографічні методи і образи і зрозумієте, нарешті, що таке метафора, алегорія і алюзія в кіно.

Мета курсу навчити вас розуміти і застосовувати художню мову геніїв-Тарковського, Германа, Кубрика, Фелліні, Грінуея і багатьох інших.
Курс забезпечений домашніми завданнями, спрямованими на закріплення отриманих знань.

https://privatelink.de/?https://www.profileschool.ru/category/art/course_cinema_art
 
Угорі