Що нового?

Придбаний Програма HomeBody (Анна Борисова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Жіноча програма тренувань в домашніх умовах з використанням мінімальної кількості інвентарю, але з отриманням максимальної результативності. Програма передбачає активне опрацювання практично всіх м'язових груп за одне тренування.
Тренувальна програма ідеально підходить для жінок, що займаються вдома. Допустимо використовувати її і для тренувань в тренажерному залі.
Вправи підібрані найефективніші вправи для опрацювання жіночого тіла в домашніх умовах. Виконуються вони в суперсеріях, так що м'язи ви відчуєте 100%.
3 тренування на тиждень. Програма підійде для дівчат і жінок абсолютно будь-якого рівня підготовленості. У програмі представлено 3 тренувальних дні, але при бажанні ви можете тренуватися як рідше, так і частіше.
Це моя перша унікальна авторська програма для домашніх тренувань, яка не залишить Вас байдужими. Переважно всі вправи виконуються в суперсеріях, що дозволить підвищити ефективність і результативність ваших тренувань.
Кожна вправа в програмі супроводжується докладним відеороликом, де я розповідаю правила його виконання для того, щоб ви були впевнені в правильності виконання кожного з пропонованих вправ.
Мінімум інвентарю. Для тренувань вам знадобляться лише еспендер, фітнес гумки і гантелі. Все це можна купити за доступними цінами в будь-якому спортивному або інтернет-магазині.
Найефективніші вправи. Я підібрала найефективніші вправи для домашніх тренувань, щоб ваші заняття принесли максимальний результат.
У програмі дається докладна інструкція по її використанню в своєму тренувальному процесі.
Рекомендації по харчуванню. Повний огляд того як потрібно харчуватися, якими продуктами і як часто для того, щоб схуднути з турботою про своє здоров'я.
Приклади раціонів харчування. Ви не впевнені, що ваш добовий раціон складений вірно? Я представила кілька прикладів раціонів на день із зазначенням їх калорійності для ілюстрації того, як було б здорово харчуватися для схуднення.

https://privatelink.de/?https://fitonysha.ru/home
 
Угорі