Що нового?

Придбаний Програмний код відносин (Роман Кудрявцев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я просто кидаю 24 хвилини аудіо в якості безкоштовного тизера-введення, для того, що-б дати відчуття лише початку того, про що я буду говорити.

я розкладаю весь фундамент (будь ласка, не думайте, що фундамент - це щось звичайне або просте-це закладання моїх основ, які просунутіше і витонченіше всього того, що ви взагалі можете собі уявити (не в образу сказано).

Я знаю кодування матриці (яка нами отримана від ра Уру ху і розташована на колесі на зображенні нижче для прикладу), яка має в собі вбудовані 36 основних кодування, (іменовані богами в класичному сенсі), які керують всім людством, в усі часи, у всіх сферах життя завжди.

Люди, які хоч якось проживають свій дизайн, знають про таке слово як гомогонізація або поєднанні слів відомих як "помилкове Я".

Так ось, правда полягає в тому, що у помилкового я, існує своя унікальна і чітка матриця, в якому воно оперує і цю матрицю не можна побачити на бодіграфі. Бодиграф - це лише "початок шляху".

Унікальне позиціонування і послідовність гексаграмм (які також є генетичними кодонами в генетиці), створюють певну ланцюжок, але, що ще більш важливо - зв'язку в ланцюжку, яка базується на послідовності інь-янь сполук, яка повністю ідентична відомої в науці "азотистих підстав", які являють собою і є складовими амінокислот і амінокислотних сполук, кожна з яких має свою певну зв'язок з кожної гексаграммой, яку можна побачити на колесі нижче, або цілою низкою гексаграмм. Те, що ви бачите нижче - це в прямому сенсі - генетично-амінокислотний ланцюг, і код матриці, які в прямому сенсі можна прочитати, коли ви стаєте експертом високого класу в розумінні того, що ці гексаграми і лінії під ними - означають.

Що я роблю тут, це простою мовою розкладаю цей ланцюжок на звичайному побутовому рівні для людей, пояснюючи що ці з'єднання означають в нашому реальному повсякденному світі і як вони виражені у відносинах і області взаємин між статями.

Я не пояснюю, як читати цей код, я не розкладаю його настільки глибоко як я можу це зробити(на це пішло б близько 30-40 годин часу), я не пояснюю як він утворився - все це неважливо і занадто рано для вас.

Та те, що я роблю - взагалі неможливо для засвоєння для більшості людей, які вже знаходяться в дизайні.

Те, що ви почуєте в аудіо нижче - це маленький шматочок мого нового навчального продукту в області Відносин & Дизайну, Як Люди Запрограмовані Мати Відносини і Розклад цієї Програми на Фундаментальному Рівні (який вже знесе вам дах у будь-якому випадку), і також пояснення механіки проживання невизначеним Емоційних і Его центрів, які є дуже практичним і цікавими і важливими центрами для пояснення, коли справа стосується області взаєминах.

Загалом, як завжди, Ви отримуєте абсолютний ексклюзив, незрівняний рівень інформації, і нарешті дещо дійсно нове, після того, як я розправився з трьома головними авторитетами, питань харчування і сну в своїй аурі, продукти на теми яких ви можете У мене купити.

вартість продукту:
програмний Код відносин-12.000 Рублів
Тривалість-Невідома. Я буду записувати стільки, скільки необхідно і відчую потрібним. Ті, хто вже щось купував у мене, вже знають, що я даю в десять разів більше ніж те, скільки ви за це платите і аналогів цього не існує в світі.

https://privatelink.de/?https://vk.com/playofmaya?w=wall215886021_10213
 
Угорі