Що нового?

Набір учасників [[project dar] відносини з чоловіками або все про мого тата (Дарина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2898 ГРН
Учасників: 0 з 22
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 137 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

відносини з чоловіками або все про мого тата. 2 частини
вебінар у двох частинах у записі

Жіночий проект про те, як стати коханою, успішною, впевненою господинею свого життя.
Мене звуть Дарина, мені 34, Я власник і керівник групи компаній, ефективно працюють в декількох напрямках бізнесу. Я веду справи в Росії і за кордоном, успішна в кожній сфері свого життя.
Я створила цей проект на прохання моїх читачів, щоб допомогти всім, хто щиро бажає знайти шлях до свого щасливого життя і своїх мрій.⠀

деструктивні сценарії, методи виходу з них і принципи партнерських відносин. Доступ до матеріалів на 2 тижні з моменту оплати.

Детальніше:
Про відносини, які розвиваються у жінки з різними чоловіками по одній і тій же схемі. При цьому виникає відчуття запрограмованості того, що відбувається. Причина невдалих відносин і відсутність цінності себе як жінки - поведінка і ставлення батька в дитинстві дівчинки.

показання до участі:
  • відсутність відносин з чоловіками;
  • поточні відносини не йдуть углиб, не розвиваються, ходять по одному колу;
  • кожен наступний чоловік до болю схожий на попереднього;
  • "трапляються" тільки одружені;
  • "трапляються" тільки чоловіки, що живуть далеко (відносини на відстані);
  • коханий ніяк не одружується/не піде від нинішньої дружини;
  • у коханого залежність від алко, нарко, ігор, проблеми з законом;
  • подобаються тільки погані хлопці;
  • відчуття, що "гідних чоловіків взагалі немає".
Все це ознаки того, що ви реалізуєте деструктивний сценарій жіночих відносин.

у програмі:
  • основні сценарії, їх суть, передумови для формування, як проявляється, як трансформувати;
  • вплив фігури батька на жіноче самосприйняття (відчуття цінності себе як жінки)
  • вплив фігури батька на стратегію вибору чоловіків і відносини з ними.
  • негативний досвід спілкування з рідним батьком як причина відсутності грошей в житті, причина відсутності сексуальної енергії.
  • Едипів конфлікт (батько - дочка - мама).
  • інші проблеми у відносинах у жінок:
  • жіночі претензії до чоловіків.
  • проекції сімейних сценаріїв на свої стосунки. - відносини з чоловіком" батько - дочка "замість"партнери"
  • ставлення до чоловіків і способи взаємодії як проекція маминих відносин
  • відмінності вимог відносин до батька і чоловіка як причина сімейних проблем.
  • психологія жертви у жінок і вступ в співзалежні відносини
  • виходи з деструктивних сценаріїв з прикладами
  • взаємини з чоловіком (партнером)
  • безконфліктний метод вирішення спорів з чоловіком
  • побудова діалогу з чоловіком в якому він вас "чує і розуміє" і готовий до обговорення
  • принципи партнерських відносин
  • налагодження контакту з реальним батьком
  • методи опрацювання "образ і неприйняття" вчинків батька

Опрацювання фігури батька навіть якщо ви не знаєте хто він і ніколи не бачили. Навіть якщо відчуваєте злість і ненависть.

Найсильніша авторська практика з отримання батьківського ресурсу як життєвої опори

https://privatelink.de/?https://projecdar.ru/webinar/16/
 
Угорі