Що нового?

Набір учасників Проміжне плато / Become a master language learner: Level 2 (Лука Лампарьелло)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6383 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 96.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: навчальні матеріали з вивчення іноземної мови. Всього курс складається з трьох частин, 15 модулів і більше 50 відео!
Життя середнього учня з використанням підручників, граматичних таблиць, мобільних додатків і карток здається далеким від життя втікача, зануреного в мовне середовище, яке я тільки що описав. Можливо, ви навіть мріяли про таке життя для себе, тільки щоб виявити, що:
  • ви відчуваєте, що у вас немає прогресу, навіть після сотень годин навчання.
  • популярні навчальні матеріали для початківців змусять вас нудьгувати, розчаровуватися і відволікатися від навчального процесу.
  • розуміння книг, фільмів і телебачення на рівні носія мови здається нездійсненним завданням.
  • ви не наважуєтеся заговорити, і навіть коли ви досить сміливі, щоб спробувати, ви втрачаєте дар мови.
  • Всякий раз, коли хтось намагається заговорити з вами, Ваш розум стає порожнім - ви поняття не маєте, що вони тільки що сказали!
для успішного вивчення іноземної мови необхідно:
  • знайдіть або (створіть) багаті, переконливі та зрозумілі ресурси.
  • Вчіться на цих ресурсах весело і ефективно
  • Пориньте в мову за допомогою широкого спектру автентичних засобів масової інформації.
  • Розробіть надійний щоденний розпорядок навчання, який підживлює вашу мотивацію
  • підтримуйте цю щоденну навчальну рутину протягом тривалого часу, навіть перед лицем серйозних проблем.
з тих пір, як я вивчав англійську мову з моїм репетитором, я взяв ці уроки і застосував їх до кожної мови, яку я вирішив вивчити, і вони допомогли мені досягти результатів, про які я навіть не мріяв.
Так що, врешті-решт, не талант привів мене до успіху у вивченні мови. Я, звичайно, не геній і не вчений. Що допомогло мені досягти успіху, так це просте вивчення ряду ефективних принципів, методів і стратегій, а потім їх послідовне застосування протягом тривалого періоду часу.
цілеспрямована практика - це дослідницька форма розвитку навичок, яка включає в себе розбиття навичок на їх основні компоненти, виявлення та усунення ваших слабких місць, а потім відновлення цієї навички знову, сильніше, ніж раніше.

За своєю суттю вивчення мови являє собою набір навичок, тому, якщо ви навчитеся руйнувати і відновлювати свої навички таким чином, ви зможете навчитися розширювати свої можливості за межі "зони комфорту" і, нарешті, вийти за межі проміжного плато. .

Цілеспрямована практика змінює правила гри, особливо коли мова йде про вивчення мов на середньому рівні. Однак цього все ще недостатньо.
https://privatelink.de/?https://www.lucalampariello.com/bmll2-oip/?utm_source=drip
 
Угорі