Що нового?

Придбаний [Просто Ремонт] як вибрати квартиру (Ксюша Ізмайлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про що цей гайд?

Вибір квартири - не тільки захоплююче, але і досить виснажливе пригода. Наснага, з яким ви відкриваєте пошуковики, змінюється відчаєм до 100-й сторінці, коли потрібний варіант так і не знаходиться, а переглянуті квартири починають потрапляти на очі вже по п'ятому колу.

При виборі своєї квартири я пройшла через всі стадії прийняття неминучого: заперечення, гнів, торг... і далі за списком. Мої пошуки ускладнювалися ще й тим, що я архітектор-дизайнер, і деякі непогані, на перший погляд, варіанти Я відмітала, заздалегідь передбачаючи наступні складності. Так, я не раз помічала, що багато хто купує квартири, не враховуючи нюансів, які здаються мені очевидними. Наприклад, часто перевага надається квадратним кімнатам (і це навіть вказується як перевага в оголошенні), хоча прямокутні дають більше можливостей при зонуванні.

Цей гайд-вичавка мого досвіду як архітектора-дизайнера і людини, який недавно купив квартиру мрії. Це не перша моя покупка нерухомості, і минулий досвід теж був вдалим — я придбала вбиту "гребінку" в центрі, з типовою для Пітера ванною на кухні, за ціною однушки в спальному районі, щоб перетворити її в затишну трійку.

У Гайді я детально розписала, якими принципами керувалася при виборі квартири, на що звертала увагу і як мені вдалося не піддаватися емоціям і концентруватися на об'єктивних перевагах і недоліках кожної пропозиції.

що включає гайд?

З гайда ви дізнаєтеся про те, на що важливо звертати увагу при виборі квартири:
  • планування;
  • висота стель;
  • кількість вікон;
  • брудна зона;
  • балкони;
  • форма кімнат;
  • розташування санвузлів;
  • перспектива перепланування;
  • наявність/відсутність ремонту;
  • підводні камені;
  • міфи і стереотипи.
У Гайді не буде юридичних порад з перевірки чистоти угоди, не буде аналізу забудовників і коментарів щодо їх вибору. Тут ви також не побачите банальних порад в дусі "чим більше вікон, тим краще", тільки нюанси, які не здаються очевидними.

Для кого?

Гайд буде корисний всім, хто знаходиться в пошуку квартири мрії або планує купувати квартиру в майбутньому. Неважливо, в якому місті знаходиться ваша майбутня квартира, — поради універсальні.
https://privatelink.de/?https://www.prostoremont812.ru/how_to_buy_an_apartment
 
Угорі