Що нового?

Придбаний [[Redstone] техніки дихання для розслаблення і зняття стресу (Олександра Кутепова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 114 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Онлайн-курс про те, як за допомогою дихальних технік справлятися з емоційно складними моментами, швидко заспокоюватися і реагувати на всі прояви життя простіше, мислити вільніше, змінивши свою реальність. Автор курсу-Міжнародний вчитель кундаліні йоги з 19-річним досвідом та енергокоуч.


цей курс для тих, хто:
  • страждає від панічних атак.
  • часто відчуває стан тривожності і прокрастинації.
  • задихається при ходьбі.
  • прокидається вже розбитим.
  • в середині дня відчуває нестачу сил і бадьорості.
  • відчуває затискачі та дискомфорт у грудній клітці.
  • рідко буває на свіжому повітрі.
  • живе в щільному графіку, не маючи часу на довгі практики
  • курить.
  • Не знає, як втілити плани в життя через напругу.
  • закидає ідеї та проекти.
  • хоче підвищити якість життя і відносин.
  • шукає нові джерела енергії та натхнення.
в курсі автор розповідає, як:
  • поліпшити стан здоров'я і підвищити імунітет. Збільшити об'єм легенів і приплив кисню до головного мозку.
  • впоратися зі стресом і його наслідками для гормональної системи. Вийти зі станів" все погано"," у мене не вийде","я втомилася".
  • підбадьоритися, активізуватися і бути в тонусі. Урізноманітнити своє життя і володіти необхідним рівнем енергії з ранку до вечора.
  • поліпшити якість сну, зняти збудження і тривогу. Повернути спокій і умиротворення в повсякденне життя.
  • натренувати свій фокус уваги, підвищити концентрацію і розумову продуктивність. Йти по життю в лідерській позиції.
  • збалансувати роботу всіх внутрішніх органів, зняти спазми і блоки в тілі, звільнитися від скутості і скутості.
  • придбати здоровий колір шкіри і підвищити загальний тонус. Запобігти передчасному старінню.
  • навчиться контролювати емоції і відчувати себе, свої потреби і бажання.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://edstonmax.com/dyxanie-zizni
 
Угорі