Що нового?

Придбаний Робота з шкідливою моделлю (Жанна Майорова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 239 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Автор: Жанна Майорова
Ви проводили фотосесію, на яку прийшла модель, яка поводилася норовливо? капризно? мляво?

Такий тип моделей я називаю" Оленою " (зовсім не маючи на увазі нікого конкретно), і про те, як я спілкуюся з Оленою в різних ситуаціях, я і хочу розповісти на цьому онлайн-класі.

хто така Олена?
Лена і tfp
Олена досить симпатична дівчина, часто ходить на фотосесії - і з подружками, тільки взяли в руки зеркалку, і навіть на студійні фотосесії до досвідчених фотографів, навіть іноді для рекламних зйомок. У певному сенсі, вона починаюча модель.
Може бути, по зовнішності. Але не за професійними якостями. І в слові tfp для Олени найважливіша буква-це друга, хоча начебто повинна була бути третя.

у Олени багато знайомих фотографів
І вони розповідають їй, які фотографії красиві, а які - ні. Як фотографувати правильно, а як ні.
І вона вам про це скаже. Навіть якщо ви і не запитаєте.

Олена одягає все найкрасивіше
На фотосесію Олена одягає найкрасивішу блузку, саму красиву спідницю. Якщо у неї з'явилися туфлі, яка вона ще не "засвітила" ні на одній фотосесії, то вона візьме їх. А вже це ваша справа, як фотографа, поєднати все це в кадрі... Так, і ще вона манікюр вчора класний зробила. Колір незвичайний, напевно, але вже який є. Скажіть спасибі, що ще в блондинку не перефарбувалася.

у Олени є улюблена поза. У Олени є улюблений ракурс
Олена не просто ходить на фотосесії, вона ще й дивиться добірки поз в Інтернеті - ви теж, напевно, бачили такі картинки на кшталт "20 кращих поз для дівчини сидячи". І у неї є улюблена поза, в якій вона обов'язково запропонує вам її сфотографувати.

у Лени є свої ідеї
Іноді у Олени є свої ідеї, які вона і запропонує спробувати на вашій фотосесії. Як же їй відмовити, адже це відхилення від плану займе всього-то кілька хвилин?! Ідеї ці, в більшості випадків, оригінальні, цікаві та унікальні, адже вони взяті у кращих фотографів, які найбільше подобаються Олені.

Лена і дзеркало
Дуже шкода, що в багатьох студіях немає дзеркала, в яке Олена могла б дивитися під час фотосесії, щоб розуміти, чи правильно вона позує - виходить їй виглядати красиво. Погодьтеся, хіба можна покластися в цьому питанні на фотографа?! Хіба Мало, які у нього свої дивні уявлення з приводу ідеї зйомки.

Лена не знає, як встати
Деякі фотографи чогось хочуть зробити кадри, в яких Олена стоїть не в своїй улюбленій позі, а якось по-іншому?! Звичайно ж, якщо їй запропонували таке, їй буде важко зрозуміти, що хоче цей фотограф. Бувають же такі дивні фотографи: навіщо йому робити якось по-іншому, якщо вже є поза, в якій Олена виглядає найкрасивіше?!

Лена та її хлопець

Лена-красива дівчина, і у неї є хлопець, який хоче теж бути присутнім на зйомці. Хіба Мало що там може статися-просто про всяк випадок. Звичайно, з ним потрібно і узгодити, які саме знімки можна робити, а які не можна. І, взагалі, останнє слово за ним, якщо що.

Олена любить великі портретники
Звичайно, деякі фотографи поводяться дивно-хочуть зробити кадри з красивою композицією, "вписати Олену в пейзаж" і все таке інше. Але ж на таких фотографіях взагалі не видно симпатичне обличчя Олени! Тому Олена готова постраждати заради мистецтва, але і крупно її теж потрібно сфотографувати і добре поретушіть - адже вона виставить цю фотографію на аватарку ВКонтакте.

Лена хоче ретуш з ефектами
Як Олена любить костюмовані казкові фотосесії! Шкода, що поки її ніхто не запросив на таку. І раз такої можливості поки не було, то ж і фотограф міг би зробити щось таке в Фотошопі-вставити якийсь незвичайний фон, або накласти фентезійний візаж. Якщо ви хороший фотограф, то ви таке повинні вміти робити.

Лена і всі фотографії
Звичайно ж, вони їй потрібні зовсім не для того, щоб викласти ВКонтакте. Просто їй потрібно зрозуміти, які ракурси їй йдуть, які ні, на майбутнє. Можна навіть вислати їй фотографії без обробки, в кінці кінців вона ж не буде викладати фото, на яких вона виглядає не красиво - фотографу зовсім не потрібно хвилюватися з цього приводу.

Лена і "коли будуть готові фотки"
Так складно дотерпіти, коли фотограф віддасть фотографії. Тим більше що досвід показує, що фотографи час планувати не вміють; якщо їх не "трясти", то вони фотографії ще довго не віддадуть. Принаймні, всі її подружки (які початківці фотографи, але вже класно фоткають) саме так і поводяться.
ви вже зустрічалися з Оленою?
Про свої зустрічі з Оленою я хочу розповісти на вебінарі. Звичайно, не щоб" потруїти байки " (у вас і своїх таких багато), а щоб розповісти, як я спілкуюся з Оленою. Що я роблю в різних ситуаціях, які я описала вище.
Тому що, якщо чесно, Олені всюдисуща. Особливо, коли ви початківець фотограф.

Продажник:
https://privatelink.de/?http://poziruy.ru/assets/lenastory/
 
Угорі