Що нового?

Придбаний Розмовна Турецька мова (Олена Бюкер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 239 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ось вона! Найпростіша книга з турецької мови для початкового рівня!
  • 10 фундаментальних граматичних тем,
  • 4 озвучених тексту для читання,
  • 16 озвучених діалогів,
  • 4 лексичні теми (знайомство, моя сім'я, мій будинок, країни і національності),
  • 37 аудіо файлів,
  • словник
  • і багато-багато вправ з відповідями.
це практикум для тих, хто хоче розібратися і гарненько потренувати граматику.
З питань придбання звертайтеся до мене в личку: Олена Бюкер
***У зв'язку з великою кількістю повідомлень, відповідаю в міру можливості. Спасибі всім за розуміння...

Підручник і аудіо висилаю в електронному вигляді в будь-яку точку світу. Ви можете його роздрукувати і користуватися як звичайною книгою.

Що його відрізняє від тих підручників, що ви могли б бачити до цього?
Як і ця група, він був зроблений з любов'ю до людей і турецької мови. Тому:
  1. Всі теми в практикумі пояснюються простими словами. Коли в підручнику вводиться якийсь термін, він обов'язково пояснюється.
  2. Матеріал дається від простого до складного, по наростаючій. Тобто в матеріалі не трапляються слова і граматичні форми, які вам ще не відомі.
  3. Матеріал побудований так, що від одного уроку до іншого ви запам'ятовуєте слова не зубрінням, а повторенням, використовуючи одні і ті ж слова в різному контексті.
  4. У кожній темі спочатку дається теорія, потім практичні завдання, за допомогою яких теорія закріплюється: є письмові завдання, аудіо завдання і словничок.
  5. Всі фрази і словосполучення підібрані з реального життя. Тобто ви робите не просто вправи з виразами типу" пастух пасе овець", які в житті ви навряд чи будете використовувати, а виключно ті, які вам потрібні в щоденному житті. Нічого зайвого.
  6. Завдання різноманітні. Чи не занудьгуєте.
  7. До кожного уроку є аудіо, щоб ви вчилися сприймати мову на слух, вчилися і тренувалися все правильно вимовляти. Велика частина аудіо-озвучка від професійних турецьких акторів.
  8. Також є розділи" повторення пройденого", де завдання даються з різних тем, щоб ще раз повторити і перевірити: чи засвоєні були пройдені теми.
  9. В кінці практикуму є відповіді на завдання! Тобто ви будете знати, чи правильно ви зробили завдання чи ні, і зможете виправити свої помилки самостійно.
  10. Також в кінці практикуму є текст аудіофайлів, щоб ви могли перевірити, чи правильно почули дикторів і записали слова і тексти. Для кращого засвоєння матеріалу рекомендую повторювати за промовою дикторів.
Це перша частина практикуму. Це основа основ. У ньому розглянуті фундаментальні теми, на основі яких побудовано кожне турецьке речення. Але... у першій частині немає ні слова про дієслова. Дієслова будуть темою другої частини практикуму.

А тепер найважливіше! Друга частина підручника буде готуватися тільки в разі достатнього інтересу до першої. Тобто якщо перша частина підручника буде затребувана і окупить хоча б частину часу і сил, які я в нього вклала.

Скажу відразу, друга частина майже готова, я вже давно користуюся нею на уроках з учнями. Але більшу частину часу займає у мене не складання практикуму, а опис всіх деталей граматики словами, доведення до ідеалу оформлення і мій особистий жах – написання сторінок з відповідями на завдання. Це просто фізично довго. А я не хочу витрачати час на те, що не матиме достатній інтерес. При цьому, зробити другу частину менш ідеальною, ніж перша і без відповідей я не хочу. Адже може таке статися, що вас цілком влаштовує якийсь вже наявний підручник, А я тут винаходжу нікому не потрібний велосипед, вважаючи, що Вам буде краще на ньому кататися.


https://privatelink.de/?https://vk.com/turkceminsk?w=wall-39515912_21712
 
Угорі