Що нового?

Придбаний Розсилки вконтакте, які працюють як автомат Калашникова (Олександр Чіпіжко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 42289

прихований контент для користувачів Aurora, Soha.
Натисніть, щоб розкрити...

для кого це в ідеалі?
Ти інфобізнесмен, бізнесмен, таргетолог, директолог, стоматолог, психолог, і інший лог)))), який качає свою групу або щось через неї продає. І ти ведеш свою групу вконтакте і хочеш від неї ще більшої віддачі, посилити залученість і зробити продажів на великі суми.

все це дасть тобі крута розсилка.
  1. торкайся людей в твоїй групі відразу і всіх. У новинній стрічці пост отримує охоплення до 15% від усіх користувачів в групі. У розсилці ти відправляєш пост всім і відразу... читаність до 95%. Клацання пальців... і тебе читають вже тисячі людей...
  2. Продавай тим, хто тебе любить... Чувак читає твою правильну розсилку і вже чекає лист... коли ж ти йому напишеш... напиши йому) і продай... що-небудь) зроби так, щоб твою розсилку чекали і читали, а не викидали в сміття.
Розсилки вконтакте, якщо робити їх правильно - це нова нафта вконтакте. Проте... вона скоро швидко закінчиться.

Я дам концепцію, чому 99% розсилок на ринку не працюють і що саме потрібно робити, щоб їх оживити. І перетворити розсилку в потужну зброю.

чого я не буду давати?
Я не буду вчити тебе як робити автоматичні воронки продажів і не буду розповідати про технічні фішки і тонкощі.

Тільки працююча концепція + мій живий приклад.
 
Угорі